şükela:  tümü | bugün
  • tereyağın lezzet ikizi olması konusunda şüphelerim olmakla birlikte, piyasadaki en kaliteli margarinlerden biri olduğu kesin. tereyağına has o yoğun, yağ içeren kokunun yerine mis gibi süt kokuyor. pilav ve yumurtalarda mükemmel sonuçlar alınabiliyor.
  • margarinden nefret eden miyoplara veya dalgın kişilere zorla margarin satmaya yönelik dogala ozdes tereyagimsi.
  • tereyagi kandirmacasi. genleri ile oynanarak aslindan kopyalanmis yag modeli.*
  • ballı olan versiyonu son derece efsane olan tereyağımsı margarin.
  • ülker'in ürettiği böyle bir margarin markası var. çok iddialı bir isim. tereyağı lezzetinde margarin ürettiklerini iddia ediyorlar. margarinden ne kadar hoşlanmasam da bu cesaretin bir dayanağı var mı diye gittim aldım. bildiğin margarin işte, aynı makine yağı tadı, aynı mekanik his. üzerine sinek bile konmayan bir laboratuar ürünü. çok üzgünüm ülker ama böyle isimler seçerken dikkatli olmak lazım, açıkçası aldatılmış hissediyorum.
  • bildigim kadariyla bir herif ''ben sloganina aldanip aldim bunu, tereyaginin lezzet ikizi falan degil, resmen kandirildim'' seklinde ulker'e dava acti ve kazandi. slogan kalkti. adam yuzlerce kilo tereyagi alacak para cukkaladi.
  • en favori yağım. instagram ve facebook tarifleri, fotoğrafları muhteşem. ne denesem bire bir oluyor. şefleri şefika günyel’i çok beğeniyorum korkmadan da deniyorum. bu kadının instagram sayfası da çok iyi. teremyağ iyi ki varsın denecek güzel işlere imza atıyor umarım bu çizgisini bozmadan devam ederler çünkü güvendiğimiz az marka kaldı.
  • bildiğin margarindir ve uzak olabildiğince uzak durulması gereklidir