*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir çok ürününde gramajları azaltıp fiyatları sabit tutmuştur. yanliz cidden iyi bir ekipman var anlaşılan bu kadar hassas operasyonel ekipmanla bu kadar hassas ve hızlı değişiklik cidden başarılı. neyse dikkat gençler ağzınız son ısırıkta havada kalabilir.

işte o karşılaştırma
  • sadece ulker'e mal edilemeyecek harekettir. bilimum butun yuksek hacimli firmalar hammadde maliyeti arttiginda bunu yapar.
  • çalışma şartlarımıza da benzer bir ayar yapsalar tadından yenmez.

maaşınız sabit ama haftada 50 saat yerine 45 saat çalışacaksınız. muazzam!
  • bence müşterilerinin kilo almaması için yapılmıştır. neticede daha az kalori alacaksınız.
  • doğru hareket, hem millet kilo almaz. derken yazılmış. olsun ben de yazıcam. kim tutar amına kodumun çocukları, tutamazsınız.
  • çok güzel olay. yemeyin bok bok şeyleri. ben bi probis yiyodum onu da ağzımda kalan leş tattan soğuduğum için bıraktım.
  • fazla ürünün israfa sebep olmaması adına olumlu bulduğum adımdır.aynısını ekmek için de yaptılar.allah razı olsun herkesten.
  • bu bir tercih değil, bu açık açık kandırmacadır. bakın fiyatı arttırabilir normaldir maliyetleri artmıştır vatandaş kabul edebilir bu durumu ama bu şekilde halkın farketmeyeceği şekilde zam yapması apaçık halkı aptal yerine koymaktır ve aldatmaktır ve bunu ülkenin önde gelen firmalarından biri yapıyorsa siz düşünün gerisini.
  • umarım zamanla daha da küçülerek kaybolurlar dediğim olay.

yemeyin gençler şu glikoz basılmış zehirleri.