şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kanzuk limon kolonyası)
    arkadaşın alnına ensesine tatbik edelim.
    hararetini alsın. havaşe geçiriyor.
  • ülkesi için dolar bozduracak sözlük yazarlarının dolarlarına ,ülkem için talibim." age of empires "güçlerinin oyununu bozacağız.
  • rte'nin dolarları bozdurun dediğinden beri dolar yükseliyorsa, orada bir durup düşünmek lazım demeyen sözlük yazarlarıdır.

bana da mesaj geldi "vatandaşlık görevini yap, tankın önüne yatmakla aynı bu" diye.

işte o an ağladım.
  • 1000 dolar bozdurup berbere sakso çektirdim,sonra da beleş yemek yedim
  • ulan sayın gerizekalı müslüman!

vatandaşın cebindeki doların miktarı, ayakkabı kutuları ile karşılaştırınca nedir ki? onların cebindeki miktar mı doların düşmesini sağlayacak sanıyorsun?

ekonomi bilmez, gündem okuyamaz adam gelmiş bir de gayrı müslim diye yazar fişliyor aklınca!!

olmayan beynini de al git!!
  • şu enerji bakanı olan damadın geçenlerdeki bir sözünü hatırlatan başlık: ”her kriz kendi içinde bir fırsatı doğurur.”
    siz dolarlarını ülke için bozdurmak için can atarken sizin dolarlarınızla servetini katlayacak akyiyicileri de unutmayın.
    siz bugüne kadar hiç milyonlarca dolarını bozup internette faturasını paylaşan bir aksermayedar gördünüz mü? sazan gibi sizi yönetenlerin her lafına atlayacağınıza bu iktidarın zengin ettiği adamlara baskı yapın. bozacaksa onlar bozsun. mesela önce görgüsüz bir müteahhitle ya da milletin anasına göz dikmiş medya patronuyla başlayabilirsiniz
  • kendi dolarlarini bozdurmadan once, bazi kisilerin ayakkabi kutularinda sakladiklari dolarlarini bozdurup bozdurmadigini sorgulamasi gereken kisi.