şükela:  tümü | bugün
 • türkiye cumhuriyeti devleti bireylerinin son yıllardaki politikasıyla meydana gelmiş eylemdir . daha çok cüppeli , şalvarlı , sakkallı , eşleri tamamen çarşaflı ve çok eşli arap daha çok kaos !
 • ülkedeki cennetlik insan yüzdesini arttırmaya yönelik bir harekettir. üniversitelerde mörfi mörfi gezmeden önce düşünecektiniz bunları, ah gezici kardeşlerim ah.
 • kim yaptıysa plaket gönderelim. her yerdeler, çok kabalar, bulundukları yerler çöpten geçilmiyor, nezaket sıfır. sokağa çıkmaktan soğudum bunlar yüzünden!
 • olm size de kimse yaranamaiyor ha. ulkenin kolofikosyonu artti siz hala algi operasyonu cekiyorsunuz. bi seyden de memnun kalin be.
 • tayyip erdoğan'ın arap hayranı olduğunu göz önünde bulundurursak gayet doğal olan durumdur.
  sonumuz hayrolsun.
 • akp'nin 2015 haziran seçimlerinde oy kaybetmesine neden olmuştur.
 • yanlıştır zira doldurulacaksa kendi kendimize doldurmalıyız (bkz: en az üç çocuk) (bkz: beline kuvvet)
 • tarafı olmadıkları bir savaşta, komşu bildikleri bir ülkenin, içlerindeki serserileri ve teröristleri silahlandırması ve savaşın tırmanması nedeniyle evlerini, köylerini, sokaklarını, anılarını, insanlarını kaybeden eğitimsiz ve fakir bir halkın türkiye'ye sığınması.

  bazen araplara saydırıyoruz burada. cahilliklerinden dem vuruyoruz, palmyra'yı kuran halkın torunları olduklarını göz ardı ederek. ama biz de aslında çok farklı değiliz onlardan. 100 sene evvel bizim atalarımız da ancak destanlarda rast geleceğimiz türden bir kahramanlığın müşahhas örnekleriydiler. geldiğimiz noktaya bakınca suriyelilerden daha fazlası değiliz. onlardan üstün olduğumuz her şey mustafa kemal ve aydınlarımızın bıraktıkları mirasın kalıntıları...

  allah hepsine yardım etsin hepsine.

  türkiye'de, sığınmak için kaçtıkları bu ülkede ırzları çiğnendi, kızları yaşlı erkeklerin odalığı oldu. karıları tacize uğradı. oğulları dövüldü, aşağılandı, üç otuz paraya eşşek gibi çalıştırıldı.

  sonra da vebalıymışlar gibi koskoca kıta avrupasını tehdit etmek için kullanıldılar.

  halbuki onlar da en az bizim kadar insan. dikkatli bakıldığında, ne güzel kızları, ne yakışıklı erkekleri var. ellerinden kim bilir ne işler gelir, ne yetenekli insanlar kimileri...

  dökülen kanlarında, çiğnenen onurlarında, akıtılan terlerinde hepimizin eli var. türkler, ermeniler, rumlar, kürtler, süryaniler gibi onların da bu topraklarda çekecek çilesi varmış.