şükela:  tümü | bugün
  • ne kadar geç kalınmış olsa da, bi denemek lazım, düzelebilir.
  • (bkz: mavi ekran)

(bkz: reset atmak)
  • halihazırda sürmektedir.
    kapatıyorlar zaten. ama açılmayacak sanıyorlar.
  • 17 aralık 2013 ihale ve rüşvet operasyonu ve 25 aralık 2013 operasyonda ikinci dalganın ardından patır patır gelen istifaların ardından denenmesi de fayda etmeyecektir diye düşünüyorum. her cihazın düzelmesi için uyguladığımız kapatıp açma ritüeli ülke için artık faydasız hale gelmiştir bence. yani kapatıp açsak da başta biraz hızlı gibi oluyor sonra yine aynı halt. adalet_exe'yi açıyorsun açılmıyor açılsa da hata veriyor 2 dakika sonra, ekonomi_exe zaten yıllardır açılmıyor, spor_exe dosyasında tüp, doping, kına virüsleriyle dolmuş, aile_exe dosyası "3 cocuk" yazmadan açılmıyor, ab_exe dosyasını çocuk kurcalamış sanırım tıklayınca acayip acayip espriler çıkıyor ekrana. saglik_exe ve egitim_exe için deneme sürümü bitti deyip para istiyor. bu böyle olmaz arkadaş. kapatıp açsan da olmaz.

her ne kadar arkadaşlar demokrasi kasıyor istifa eden çıksın desek de yok inanmadınız bakın nooldu kağnı gibi yavaşladı ülke. istifalar biraz rahatlatsa da tarama yapınca hala milyonlarca virüs gözüküyor. tamam ülke öyle canavar gibi bir ülke değil ama sonuçta ata yadigarı atsan atılmaz. hiç kullanmamak da olmaz yeni ülke şimdi bir sürü para. bu şekilde kullanmaya devam etsek hem kullanıcıları kanser edecek bu yavaşlıkla hem de allah korusun bir gün elimize yüzümüze patlayacak ülke ısına ısına ondan korkuyorum. o yüzden komple bütün işletim sistemini değiştirmekte fayda var.

aslında ssg de bilir bu işleri bir el atsa da azcık hızlansa şu ülke de rusya'ya kamera açabilsek bari.
  • hüseyin avni mutlu'nun başbakan olursa yapacağı şey. seviyor bu işi.
  • reset atana göre yenilenen hız farklılık gösterir. böyle ülkeler de var tabi. oysa hunharca kullanılmasaydı cpu, el ramiyle gerdeğe girilmeseydi, aslan gibi mother board'u ona buna peşkeş çekmeselerdi, gül gibi geçinip gidebilen bir bilgisayar olabilirdi. world of warcraft bile oynanırdı bunda. yazık.
  • ispitçiye özel tanım: çözüm değildir.

reset kesmez hacı virüs girmiş, format lazım..
  • işlemler sırasıyla,
    #rm -r /tmp/*
    #mv /usr/bin/rte /usr/local/malesia/
    #reboot
  • (bkz: reset)