şükela:  tümü | bugün
  • boğaziçinde hocalık yapan çiller yönettiğinde neler olduğunu gördük.
    bu yüzden her okuldan defolu mal çıkabileceğini unutmamak gerekir.

ayrıca merak ediyorum ekşide bir entry kaç paraya gidiyor?
  • ail babacan'dan başka odtü'li yok mu koca ülkede.
    ila o mu olacak
  • iki dönem bogazici mezununa verdik başbakanlığı ikiside pek hayırlı olmadi
  • ülkeyi yönetenin odtü mezunu olması şart değil. zeki, insani yönü kuvvetli, dürüst, ileri görüşlü, cesur ve namuslu olması yeterlidir.

namus kelimesi bu cümlede din ahlakından bağımsız, etik değerler bağlamında anlaşılmalıdır.
  • davutoğlu'nun boğaziçi üniversitesi'nde siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümü ile ekonomi bölümünü beraber okuyup, sonrasında da akademik kariyer yaptığını düşünürsek zamanında teorik olarak epey donanımlı biri devletin başına zaten geçti. üstelik öncesinde dış işleri bakanı olarak da görev aldı.
    peki sonuç ne oldu?
    anlaşılan o ki cv'de yazılan ile gerçekte uygulanabilen eylemler arasında önemli farklar var.
  • böyle yazmayın şimdi,gider odtü'den de diploma alır allah korusun.
  • bunun eğitim ile alakası yok hiç bir şekilde.
    tamamen insan fıtratı.
    diplomasiz eski cumhurbaşkanı yeni başkanların durumuda ortada, profesörlerinde popülerite ve rant uğruna yaptıklarıda...
    nefsimiz bozuk arkadaş.!! önce bunu kabullenin.
    hiç bir siyasi veya eğitim yapısı;çocuğa ve hayvana tecavüzü engelleyemez bu ülkede maalesef..
  • ali babacan ted ankara koleji ve odtü mezunudur ama eski partisinde yaptığı işlere bakarsak iki okulun kültürünü de benimsememiş olduğu aşikardır.
    bu adamı ve diğer minnoşu (ahmet davutoğlu) güzelleyen insanlar eski sevgilisine şans verip sonunu bildikleri hikayeyi loopa alıp yaşayan yıkıklar.
  • o kadar homojen bi topluluk ki hangi odtulu oldugu farketmez anlami geliyor basliktan.

midemi bulandiriyosunuz amk siktir.
  • devlet kadrosunun bugünkü badem pembe yanak gülsuyu kokulu monotipinin yerini gözlük, keçi sakal , hafifi tombul ve enseden toplanmış saç formatında bir monotipe dönüşeceği anşamına gelir