şükela:  tümü | bugün
 • bir recep tayyip erdoğan sözü.

  tam bir yıl önce söylemiştir...

  yeni bir devlet kuruyoruz şeklinde anıran ayhan efendinin sözlerinin öncülüdür aslında.

  http://www.aljazeera.com.tr/…eti-sifirdan-kuracagiz
 • cümlenin içinde "sıfır" ibaresi geçtiğine göre bilal ile beraber kuracaklar herhalde diye düşündüren akp genel başkanının sözü.
 • kandırılmadan kurun, zira devletin denetlediği ve kapatmadığı bir bankaya para yatırıyor diye kamu görevinden attığınız vatandaşların yanında sizlerin terör örgütünü devlete yerleştirmek ve örgüt üyeliği ile işbirliği yapmaktan vatan haini olarak müebbet hapis cezası almanız gerekiyordu bağımsız ve gerçek hukuk varolsa idi. başka bir ülkede partiniz kapatılır topunuz hapse atılırdı. muz cumhuriyetlerinde adalet olmadığı ve yargı mensupları iktidarın kölesi olduğu için koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi dendiği gibi anayasa değiştirenler de devlet kuruyoruz biz zannedebilmekte. yanlışı ve doğrusu ile kabul ettiğimiz, savaş meydanlarında mücadele eden başkomutan mustafa kemal atatürk ile oğluna çürük raporu aldırıp askere bile göndermeyen yalancı, haramzade, kibirli ve cahil bir haini kıyaslayanlar toprak altına girince hakikati görecekler ancak. tarih ise bu hainlerin teröristlerle olan çözüm süreçlerini ve öve öve bitiremedikleri fetullah hocalarına devleti nasıl peşkeş çektiklerini yazacak.
 • nedense kemal sunalın ağanın yüzüne paraları saçtığı sahneleri akıllara getirir.

  bir adet yemeye doymamış, sıfırlamaya doymamış terör örgütüne yardım ve yataklıktan (hem de bunu yetkili sıfatıyla yapmaktan) yargılanması gereken kişi sözü.

  (bkz: allah dedikleri için müsamaha gösterdik)
  (bkz: ne istediler de vermedik diyenlerin yargılanmaması)
 • (bkz: 7 ağustos 2017 arslan bulut yazısı) mutlaka okunmalıdır.