şükela:  tümü | bugün
  • bu sene 6.sı yapılmış olan yarışmadır. protesto gösterilerinde yakılacak türkiye düşmanı ülkelerin bayraklarının da soru havuzunda olup olmadığı merak konusu. *

https://twitter.com/…status/985882177287213058?s=19

edit: gülmekten başlığı yanlış açmışım. ülkü ocakları arası geleneksel bilgi yarışması olacaktı. affınıza sığınıyorum.
  • sevmediği insanların yaptığı güzel şeylere bile tahammülü olmayan insanların eleştirdiği etkinlik
  • valla ben olsam ülkücülükle ilgili olanının yanına komünizm sosyalizm ile ilgili sorular da koyardım adamlar karşı düşüncelerinden ne kadar haberdar anlamında. çünkü aksi kendini destekleyip övmekten başka işe yaramayacaktır.
  • şakaysa hiç komik değil, gerçekse çok komik.
  • "reis'imiz kimdir?" şeklinde tuzaklı bir soru sorulup sorulmadığını merak ettiğim yarışma.

aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık...
  • dövecekleri adamların bayrakları temalı esprilerden başka üretecek malzemesi olmayan, çoğunluğu terör örgütü sempatizanı kitleler tarafından eleştirilen, gençler adına faydalı bir etkinlik. gençleri zararlı bağımlılıklara sürüklemeyen her etkinlik güzeldir.
  • (bkz: 40 yapar)
  • yozgat ve aksaray teşkilatlarının kazandığı yarışma. sanırım yozgat bize küçük sürprizler yapıyor.
  • sıghıntı çıhkar

bazı sorular ;

-aşağıdakilerden hangisi hollanda bayrağıdır ?

-üstteki soruya bağlı olarak aşağıdakilerden hangisi rusya bayrağıdır ?

- verilen fotoğraftaki uygur türkünü bulunuz.

- verilen sayı dizisindeki bilinmeyen sayıyı bulunuz . (cevap :40)
  • her görüşe saygım var ama sadece gözlemlere dayanarak söylüyorum; çıtası bir hayli düşük olacak/olan yarışmadır. bilgi,kültür konularında pek bir marifetleri yoktur. tabii ki istisnaları bulunmaktadır.