şükela:  tümü | bugün
  • linkmhp lideri hakkında corona virüsü ile alakalı olarak saçma sapan konuşan birine ülkücü gençlerin gerekeni yapması olayı. elleriniz dert görmesin diyorum..

edit: çoğu kişi nah hesap sorar, yanlış kişiye hesap sorar gibi boyunu aşan laflar etmiş ama buna takılmıyoruz tabi ki. ayrıca açılan başlık twitter’da tt’ye bu şekilde girdiği için direkt olarak buraya taşıdım.

edit 2: bir kısım kimseler ise bireysel silahlanmadan falan bahsetmiş. bakın gençler silahlarla arası çok iyi olan biri olarak söylüyorum; emin olun çoğunuzun eline tabanca verseler bireysel savunma mesafesinden bile %80-90’ınınız hedefi tutturamazsınız. sonra kendi silahınızla size ne yaparlar bir düşünün bakalım. o yüzden kaba etinizin üzerine oturup ahkam kesmeyin.

cümlelerimi ünlü boksör malik abdülaziz’in(mike tyson) bir sözüyle bitirmek istiyorum; "ağzının ortasına yumruğu yiyene kadar herkesin bir planı vardır!"
  • ülkücü komandolar, virüslere karşı hazır ve nazır olarak bekliyorlar, işte cesaret, işte feraset, işte feda ülkücü komandolar coronaya karşı.

edit: ben bu yazıyı yazarken ülkücülerin kafa yapısıyla dalga geçmek için yazdım, ancak bazı kişiler bu olayın üzerinden prim yaptığımı sanmışlar ki duyar kasıyorlar, adamlar 21.yy türkiyesinde virüslü kafa yapılarıyla bir merkezden emir alarak bir kişinin yaşamına saldırı yapmışlar ben bunun neyin şakşakçılığını yapayım.
  • sosyal medyada yapılanların hukuk ile birlikte sosyolojide ve doğal seçilimde de karşılığının olduğunu görmek güzel..
  • anca 1 kişiye 10 kişi olunca "hesap sorarlar"

karşılarına 5 kişiden fazlası çıkınca topukları vura vura kaçarlar.

çakallar böyledir.
  • ülkü ocakları denen çetenin organize suç örgütü olarak yargılanacağı güzel günler gelecek. milliyetçiliğin arkasına saklanan, beli silahlı, kadın ticareti yapan alkoliklerin saklanacak yeri kalmayacak.
  • türkiye cumhuriyeti devleti'nde, hukuktan üstün güç veya kurum yoktur.
  • herkes kanun koyucu herkes kolluk görevlisi. işte bu yüzden bizden bir cacık olmaz.
  • ülkü ocakları tek başına pazara çıkan yaşlı başlı gariban yeniçağ yazarından hesap sorabilir ancak.
  • ülkü ocakları önce götüne bir don giysin.