şükela:  tümü | bugün
  • ülkü ocakları denen çetenin organize suç örgütü olarak yargılanacağı güzel günler gelecek. milliyetçiliğin arkasına saklanan, beli silahlı, kadın ticareti yapan alkoliklerin saklanacak yeri kalmayacak.
  • anca 1 kişiye 10 kişi olunca "hesap sorarlar"

karşılarına 5 kişiden fazlası çıkınca topukları vura vura kaçarlar.

çakallar böyledir.
  • bu ülkü ocaklarının oğuz bulut diye namlı bir başkanı vardı zamanında. böyle kasılarak yürürdü. yıkıcı tim derlerdi ona. reis diye peşinden ayrılmazdı ocaktakiler. sedat peker'le filan boy boy resimleri vardı. bir gün bir video düştü internete. bu pezevenk ufacık bir oğlanla basıldı yatakta. hem de oğlanın ailesi tarafından. al bu da o reisin videosu. başka söyleyecek bir şeyim yok.
  • peki bu ülkü ocakları mhp tecavüzcülere, hapçılara, torbacılara af çıkması için oy verirken hesap soracak mı? yada megri megri diyerek teröristleri karşılayanlar ile kol kola olanlardan hesap sordu mu? daha basiti genel başkanlarına ispat etmezsen alçaksın şerefsizsin diyenden hesap sordu mu?
  • bu ülke bu sırtlan sürüsünden de kurtulacak elbet. kancıklar.
  • ülkü ocakları ve buraya uye vs ne boksa olan tipler anca toplu olunca kurt olurlar, tek baslarına hepsi birer kopektir. hemde oyle boyle bir kopek degillerdir.

zamaninda universitede okurken, okulun ilk gunleri kantinde herhangi bir gozume ilisen masaya oturmustum ve ardından bu arkadaslar 100 masalık kantinde o masa bizim ayagına hır yaptılar. ardından dısarı davet ettim ilgili arkadasları ama tabii tek baslarına kopeklikleri tuttugundan birden 10 kisi oldular sozum ona kurtcuk oldular. dısarı cıktıgımızda zaten 10 kisisiniz aranızda kalırım dedim, o sırada da reis diye hitap ettikleri pigme "tek bırakın karısmayın" cumlesini soyleyemeden attıgım kafayla yere uzandı ama ben kendime geldigimde hastanedeydim. ardından durumun benim peder beyin kulagına gitmesiyle -peder bey eski kulagi kesiklerden ve siyasiden cezaevinde yatmis biri - ki ben asla soylememeyi tercih etmeme ragmen bir sekilde kulagına gitmis haber, hastaneye beni dovenler tek tek gelip abi ozur dileriz biz seni bilmiyorduk demeleriyle kopekliklerine kopeklik katmıslardır.

ozetle ulkuculer budur, nerede bir seye sap olamamıs, it kopuk bos beles adam ve nerede egitimde gorse cahilligi gorgusuzlugu ve okuzlugu gitmemis bir adam varsa hepsi buradadır.

isteyen istedigi kadar alınsın, isteyen istedigi kadar sovsun. daha 9 ısıgı, atsızın fikirlerini ve turkesin türklük gorusunu bilmeyen kopekler sosyal medyada da buralarda havlamasın. hadi kosun hemen ocagınıza da reisinize aglayın, reis okullar da kapandı okul onunde bos yapıp adam dovemiyoruz diye.

edit:imla.
  • boş adamların boş eylemi. herkes burada nefretini kusmuş ama unutmayın bunları, yarın öbürgün yine ülkücü bir maganda başkasına saldırırken ölünce "üniversitede terör var" "şehidimiz de şehidimiz" diye ağlayanlara destek vermeyin.
    edit: ayrıca;
    (bkz: mhp'nin uyuşturucu sevgisi)
    20 mart 2020 cezaevleri kademeli tahliye kararı (bkz: #103832632)
    22 eylül 2018 mhp af teklifi (bkz: #81543888)
  • şimdi bu saldırdıkları adam cebinden bıçağı çıkarsa, kendine saldıran itlerinden birini öldürse, bunlar "x kişisi ölümsüzdür" diye 40 yıl kafa siker.
  • herkes kanun koyucu herkes kolluk görevlisi. işte bu yüzden bizden bir cacık olmaz.