şükela:  tümü | bugün
  • bunların liselisi de aynı, milletvekili de. insan kendini biraz geliştirir yahu.
  • (bkz: terörist)
  • saatte 200km hızla otobanda giden mersonun içinde devlet bahçeli tek tek ağzına versin bu ülkücülerin de rahatlasınlar. ne bu yavşaklık ne bu gerginlik kardeşim? bir kere siz milliyetçiliğin yakınından geçemezsiniz şovenistler. anca kalabalık olup linç edersiniz insanları. belinize silah koyup mafyacılık oynarsınız. hesap sormanız için hesap bilmeniz lazım, hesap bilseniz başınızdakileri indirirdiniz aşağı. milliyetçisiniz madem, sizin reisleriniz liderleriniz vatan millet düşmanı.
  • zamanında uzun da bunlara çok hakaret etmişti. ne oldu sonunda,hesap sorabilmişlermi acaba?

hakaretler serisi
  • on kişi yaşlı başlı bir adama girişip döverlerse kahraman oluyorlar. postu deldirip ölürlerse yine kahraman oluyorlar. yaşıyorsunuz bu hayatı ülkücüler.
  • aptallar ve zavallılar şiddete başvurur.
  • biri pavyon , gece kulübü işletmeciliği , uyuşturucu ticareti ülkücülerde demiş. tüm ülke bu 2 oluşum hangi ideoloji ve ırkın elinde olduğunu gayet iyi biliyor. o yüzden algı yapmayın. hatta arttırıyorum , hırsızlık , beyaz kadın ticareti ve aklınıza gelebilecek her türlü gayrimeşru sektör aynı ideoloji ve ırk ‘ın tekelindedir. bknz: fırat delibaş
  • o kadar çirkin, o kadar zavallılar ki şu işe karışanlar. ben utanıyorum bunların yerine. insan nasıl kendine yakıştırır orada ailesinden olmayan herhangi başka bir isim soyisim için kavgaya karışmayı? hele bu şekilde it sürüsü gibi tek başına bir kişiye saldırmayı nasıl yakıştırır kendine?

o adam o yorumu yapmış, cevabın varsa twitter'dan cevabını ver adamın ortaya koyduğu fikir ile tartış seni adam yerine koyup muhatap alırsa. adamın adresini bulmak, toplanıp oraya gitmek ve saldırmak falan bunlar nedir ya? kimsiniz siz? yıl olmuş 2020, nasıl hala iki yüzyıl geriden gelmeyi başarabiliyorsunuz bu kadar imkan içinde?

bu zavallılar hayat boyu hiçbir baltaya sap olamamış, hiçbir alanda başarılı olmamış, sadece böyle it sürüsü gibi bir araya gelip birbirinin ardına saklanarak iş yapınca adam oldum zanneden, gelişimini tamamlayamamış, hatta ergenlikten çıkamamış iğrenç mahlukatlar işte.

bir de cem yılmaz'ın bunlarla taşşak geçmek için yarattığı karakteri falan paylaşmışlar matah bir şey zannedip. zavallılık ve ötesi...

adamı dövünce hesap mı sormuş oldun şimdi? o adamın fikrini değiştirmiş mi oldun? serserilik, itlik yapmanın adı ne zamandır hesap sormak oldu? neyin hesabı? bir gün sikici birine denk gelirseniz hepinizi üst üste koyup kurşuna dizer görürsünüz o zaman hesap sormayı.
  • çocukken mahalle kavgalarında “erkeksen gel teke tekte kapışalım” derdik. üstelik erkek de değildik de işte mahallenin cinsiyetçi retoriğini anlayacak yaşta değildik henüz.

neticede 1 kişiye 10 kişi dalınca delikanlı olunmuyor.