şükela:  tümü | bugün
  • bunlardan bir tanesi sözlüğün birinde dürüstlük ve ahlak dersleri veriyordu her entrysinde. sonra öğrendik ki adam şizofrenlik boyutuna varacak kadar yalancı bir adammış. sadece kız düşürmek için pozlardaymış. böyle dürüstlük, bilimsellik ayaklarıyla...

ülkücü erkek denilince aklıma ilk bu herif geliyor.
  • yakışıklı ve uzun boylu oldukları iddia ediliyor. benim gördüklerimin hepsi 1.35 ve götüm gibi. siz iskandinav ülkücülerden mi bahsediyorsunuz amk?

edit: genç ülkücüler rahatsız. çevremde gördüğüm ülkücülerin tipsiz ve kısa olması onlara bok attığımı veya siyasi görüşümün onların tersi olduğunu -ki değil- göstermez. sadece benim çevremdeki ülkücülerin tipsiz ve kısa olduğunu gösterir. (ben de tipsiz ve kısayım meselağğğğ...) kendinize güzel şeyler atfedilince "ben bu değilim. " demeyip hemen kabul etmeniz, hoşlanmadığınız şeyler duyunca (ki sizle alakasız bir genelleme olabilir) hemen siyasi görüşe bağlamanız manidar. kedi canınızı sizin...
  • kalplerinin derin bir yerinde, bahsedemedikleri yitik bir sevda yarası olan mert adamlardır.
  • türkçü olarak atamayı yarım puanla kaçırdığım gruptur. boyum ondan 1.78 kaldı zaar :/
  • bir yerden sonra ideolojilerini simgeleyen kurda benzediklerini düşündüğüm erkek tipi.
  • ülkenin anası çok zor durumdayken, ocakta çay içip ne kadar seksi olduklarının muhabbetini yapan erkekler.
    türkiye'deki bütün oluşumlar gibi şakirdizm karşısında zayıflamış ve sayıları oldukça azalmıştır.
  • kendi ailemi bir örneklem olarak ele alıyor ve diyorum ki boyları 1.85'in altına asla düşmeyen, filinta gibi adamlardır. özellikle düğün dernek oldu mu bir bakıyorum, lacileri çekmişler*, böyle yan yana duruyorlar filan... iyi okullarda okumuş ya da okuyan, saygılı, kibar adamlar...

hay maşallah diyorum, allah neslimize sadece akıl ve güzel ahlak değil, boy pos ve sıhhat de vermiş.
  • bilmem kaç yıllık türk tarihinin yüz karasıdırlar.
  • telle adam boğarken sokaklardaydılar, pkk istanbul'da halay çekerken güzellik salonundalar.