şükela:  tümü | bugün
  • bunlardan bir tanesi sözlüğün birinde dürüstlük ve ahlak dersleri veriyordu her entrysinde. sonra öğrendik ki adam şizofrenlik boyutuna varacak kadar yalancı bir adammış. sadece kız düşürmek için pozlardaymış. böyle dürüstlük, bilimsellik ayaklarıyla...

ülkücü erkek denilince aklıma ilk bu herif geliyor.
  • yakışıklı ve uzun boylu oldukları iddia ediliyor. benim gördüklerimin hepsi 1.35 ve götüm gibi. siz iskandinav ülkücülerden mi bahsediyorsunuz amk?

edit: genç ülkücüler rahatsız. çevremde gördüğüm ülkücülerin tipsiz ve kısa olması onlara bok attığımı veya siyasi görüşümün onların tersi olduğunu -ki değil- göstermez. sadece benim çevremdeki ülkücülerin tipsiz ve kısa olduğunu gösterir. (ben de tipsiz ve kısayım meselağğğğ...) kendinize güzel şeyler atfedilince "ben bu değilim. " demeyip hemen kabul etmeniz, hoşlanmadığınız şeyler duyunca (ki sizle alakasız bir genelleme olabilir) hemen siyasi görüşe bağlamanız manidar. kedi canınızı sizin...
  • kalplerinin derin bir yerinde, bahsedemedikleri yitik bir sevda yarası olan mert adamlardır.
  • türkçü olarak atamayı yarım puanla kaçırdığım gruptur. boyum ondan 1.78 kaldı zaar :/
  • bir yerden sonra ideolojilerini simgeleyen kurda benzediklerini düşündüğüm erkek tipi.
  • ülkenin anası çok zor durumdayken, ocakta çay içip ne kadar seksi olduklarının muhabbetini yapan erkekler.
    türkiye'deki bütün oluşumlar gibi şakirdizm karşısında zayıflamış ve sayıları oldukça azalmıştır.
  • bilmem kaç yıllık türk tarihinin yüz karasıdırlar.
  • telle adam boğarken sokaklardaydılar, pkk istanbul'da halay çekerken güzellik salonundalar.
  • tanım ; nerede oldukları merak uyandıran kimseler.

malum geçtiğimiz günlerde pkk'nın ilk silahlı eylemi günün sene-i devriyesi yurdun dört bir yanında ve hatta yurt dışı temsilcilikler ve belki de kıbrıs'ta bir bayram havasında kutlandı ama ne yazık ki biz bahsi geçen günlerde ülkücü erkeklerden ses seda duyamadık.

düşünüyorum da eğer böylesi bir olayı bile sukunetle karşılayabiliyorsa hareket hala ortada bir hareketin varlığından ve bu hareketin mensubu olan ülkücü erkeklerin varlığından bahsetmek hiç mi hiç akıl karı değil.

tabi bu yazdıklarımın ne şekilde anlaşıldığının da ne kadar provakatif çağrılar olarak niteleneceğinin de farkındayım ama ama yazdıklarıma daha önce göz gezdirmiş olanlar ülkücü harekete ve mensuplarına duyduğum sevginin ve ülkücü hareketin başına bela olmuş, işbirlikçi genel merkez yönetimine duyduğum nefretin boyutlarını anlayabileceklerdir.

pkk bayram yaparken ülkücü erkeklerden beklenen nedir ? yapmaları gereken öylesine basit bir eylem ki, izninizle anlatmaya çalışayım ;

ihanet şebekesi mensubu, işbirlikçi genel merkez yönetimi tarafından işgal edilmiş ve bir kaleyi andıran, milyonlarca dolar harcanarak akıllı bina teknolojisiyle inşa edilmeye çalışılmış olan genel merkez binasından bir çağrı yapmakla başlanacaktı işe.bu çağrıyı kimin yapmasını beklediğimi ve neden yapılmadığını anlayabilmek için bu paragrafın ilk beş altı kelimesini okumak yeterli olacaktır.yapılan çağrı ile bütün ülkücü erkekler yani bu başlığın açılmasına konu olan bozkurtlar bulundukları şehirlerin en merkezi meydanlarını dolduracak ve hiçbir taşkınlık yapmadan, hiçbir kişi ya da mekana zarar vermeden sadece tepkilerini gösterebilmek amacıyla susacaklardır.niye ya da ne zamana kadar ? anlatmaya çalışayım ; bahsi geçen pkk bayramını organize edenler de bu bayrama iştirak edenler de bu bayramı allayıp pullayıp kamuoyuna taktim edenler de belli midir ? evet bellidir.bunların yaptığı anayasal bir suç mudur ? evet suçtur.türkiye cumhuriyeti devleti'nin görevi bahsi geçen suçluların cezasını vermek midir ? evet.öyleyse birileri görevlerini hatırlayana dek bu eylem sürdürülmelidir.böylelikle ülke, üzerine serpilmiş olan ölü toprağından silkinerek kurtulmalı ve türk insanı türkiye'nin göz göre göre parçalanmasına bu derece duyarsız kalmamalıdır.

yukarıda anlatmaya çalıştığım sadece demokratik bir tepkidir ve tek bir harfinde bile şiddet ihtiva etmemektedir.ülkede neler olup bittiğinden bihaber milyonlarca insan yaşıyor bu topraklarda ve birileri bu insanlara bölünüp parçalanma, diz çöküp yağmalanma sürecini anlatmak, bu uyuyan milyonları uyandırmak zorunda.kim bu birileri ; bana kalırsa ülkücü erkekler.peki ama neredeler ?

ne dünyalık istediler,ne aferin umdular,
    ne kavgadan vazgeçtiler,ne gücenip küstüler.
    vatan,millet,din ve devlet,alsancaklar hakkına
    dar günlerin erkek aslan sesiydiler...sustular!

sustular demek haksızlık etmek olacak belki, susturuldular...