şükela:  tümü | bugün
  • perşembeleri, sesi rizenin ülkü ocağından çıkarak atatürk caddesini kaplayan olay
  • "ve her turlu emperyalizme karsi
    mucadelemiz son nefes "

(bkz: yalandan kim ölmüş)
    (bkz: ekmegini yediği ele tukurmek)
  • biraz once youtube marifetiyle izledigim yemin. yemin olsun tipim kaydi. allah ne verdiyse mucadele etmeye yemin iciyorlar. komunizmle, fasizmle, emperyalizmle. kendi kendini yok eden tek yemin. hem fasizme karsi savasip hem irk kavrami uzerinden birlik beraberlik kuruyosun, kalbimi kiriyosun yemin ederim ulkucu kardesim (bak bak oyle soyut seyler, mitler, efsaneler, vs vs uzerinden birlik, yani ne fascio, yani o ne bak sen iste fasizm falan, mucadele etcen ya).
  • hee bunu lisede ulkucu bi cocuk sınıfa getirip getirip okurdu bana banane len desemde dinlemezdi habire okurdu.. sanırım hala ulku ocagında gel git işlerine bakıyor..
  • en fazla ismi yüzünden kaybeden yemindir. pistir, kakadır görüldüğü yerde hemen kaçılmalıdır. iyi niyetle yazıldığı mutlak olan, ancak uygulama aşamasında uygulanabilirliği tartışılabilecek bir andtır. aynı yemini eden türk, kürt, çerkes, vb. kökenli bir sürü kişi vardır ancak kimse bunları bilmez, bilmekte istemez.(bkz: isine gelmek) bu ülkede her solcu komünist, her dindar kişi şeriatçı, her milliyetçi faşist veya nazi, her deniz akkaya güzel diyen tecavüzcü, her lila rengi gömlek giyen erkekde toptur zaten.
  • ülküdaşlarımızın faşizme karşı (!) olduklarını öğrendiğimiz yemin metni. aslında yeryüzündeki bütün yönetim biçimlerine karşı imiş bu aslanlar, bir bir sayıyorlar ama bir tek istisna var; şeriat. gericiliğe veya şeriata karşıyız demiyorlar. yemin bitince, en az üç defa tekbir getiriliyor, allahuekber sesleri...nasıl oluyorsa bariz faşist bir yeminden sonra dinci slogan...
    faşizmin bile kendi içinde bir tutarlılığı vardır, dinle falan işi olmaz. onu da piç ettiniz ya...yurdum insanının eline düşünce kırk yıllık faşizm de hilikat garibesine döndü.
    youtube'ta izledim yemin töreninizi, çok kararlı gördüm sizi! hepinize turan yolunda başarılar diler, bön bön bakan gözlerinizden öperim. canlarım benim!