• bebek katili olmayan insanlar.

ambulans yakmazlar.

kızılay kan yardım arabasını devirmezler.

fraksiyon kavgasında birbirlerini boğazlamazlar.

belediye otobüsü yakmazlar.

okul ve yurtlara molotof atmazlar.

"demokratik eylem" adı altında yağma yapmazlar.

kızların arkasına saklanıp devrimcilik yapmazlar.

vatanı için savaşacaksa gider cepheye adam gibi savaşırlar.

yani panpalar ülkücüler karabağ veya doğu türkistan'da yaşananların hesabını diyarbakır veya bursa'da sormazlar.

maçası yiyen gidip savaşır, yemeyen yardım toplar veya oturup "buğz" eder.

kancık gibi köşelerde saklanıp, sivillere molotof atmayı mücadele değil eşkıyalık sayar.

sokak eşkıyasına göre bir standardı vardır yani.

eşkıyalar bilmez, o yüzden kudurmuş gibi her fırsatta ülkücülere saldırırlar.
  • aşırı sağ, dünyanın hiçbir yerinde hoş görülmez. ama maalesef ki türkiye'de normalize olmuş durumda.
  • ellerinde çiçeklerle oturma eylemi yapan kürt kardeşlerimize hayvanca saldırıpasdasdas

etkiye tepki vermiş kişiler, ki tepki ülkücü standartlarına göre çok düşük, onun sebebi de bahçeli ve yıllardır güttüğü ülkücü evinden çıkmayacak politikası.

tabi ki yakıp yıkıp yağmalayıp adam öldürmeyi hakkı olarak gören kişilere anlatamazsın bunu.
  • abd den eğitim alan alparslan türkeş'in ne hikmetse ülkeye döner dönmez kurduğu, abd nin komünizmle savaş stratejisine uygun eğitilmiş komandolarıyla ünlü oluşum üyeleri.

çeşitli katliamlarla ve alevileri katletmeleriyle bilinirler.
  • 3 metreden fazla yaklaşılmamalı çünkü ısırılma ihtimaliniz vardır. çoğunun aşısı da tam değildir.
  • vatan sevgisinden şüphe duymadığım lakin enerjilerini gerçekten vatan için harcamadıklarını düşündüğüm topluluk..
  • dincilerle birlikte bu ülkenin çıbanıdır kendileri.
  • ülkücü denince akla bahçelievler katliamı, m.a.ağca, maraş, çorum olaylarından başkasını getirmeyen benim gibi "eziğe kapak olacaktır."

çünkü bu filmde ülkücülerin sanırım lgbtt eylemlerinde eylemcilere saldırılmaması için gönüllü korumalık yaptıklarından,
    müslüman olmayan ve sadece bu sebeple mağdur edilmiş azınlıkların haklarını nasıl savunduklarından,
    savaş, şiddet, hamaset vb. olgulara karşı geliştirdikleri mesafeden,
    emeğin, insanın, bedenin sömürüsüne, devletin baskısına nasıl direndiklerinden
    falan bahsedilecek sanırım.

ülkücü demenin, antik yunan'dan bugünün demokrasisine çekilen tarihsel bir çizginin ortalama görünümü olduğunu anlayacağız bu filmle de işte hep yanlış tanıttılar bize ülkücüleri.
  • toplum içinde kurt gibi uluma eylemini gerçekleştirirlerse devlet bahçeli tarafından ocak dışı bırakılırlar.
  • bayrak indirip yakanlar,atatürk'ün büstlerini kırıp kafası ile top oynayanlar,market yağmalayanlar,işyerlerine molotof atanlar,hadi sokağa çıkın isyan edin denildiğinde dışarı çıkıp yakıp yıkan ama 2 gün sonra vazgeçtik biz içeri girin derken,o arada 40 kişinin ölmesine sebebiyet verenleri sorgulayamayanlar,ulan herşeyi geçtim o eğitime ve öğretilmeye aç çocukların kitabını bile alıp yaksalar insanın içi acıyacak iken 250 tane okul yakan bu zihniyette insanlar var iken,evet çok haklısınız bu ülkücüler çok rerörörö.
hesabın var mı? giriş yap