şükela:  tümü | bugün
 • kaynak

  olay bahçelievler'de yaşanıyor. sözde vatan ve bayrak aşkıyla tutuşan ülkücüler gece ateist bir evin kapısına "defol dinsiz" yazıp gidiyorlar.

  siz ki vatan millet sakarya diyip ülkeyi soyanlara domalmış heriflersiniz, liselerde, mahallelerde boş boş teşkilat kurup "tengi biz menen" diye havlayacağınıza, kendinizden olmayana hırlayacağınıza önce başınızdakilere hesap sorun, çünkü onların gözünde sandığınız gibi kurt değil,koyundan ibaretsiniz.
 • oyle 3 hilal mi olur lan. cehalet zor sey azizim.
 • doğru başlığın hatta doğru tanımın kendine ülkücü kılıfı altına saklamış şerefsizlerin işlediği nefret suçu olması gereken olaydır. ayrıca her vatandaşa eşit davranması gereken polisin yaptığı hareket de ülkede hukuka dair bir şey kalmadığının bir milyonuncu gösterimi gibi.

  ilk cümlede bahsettiğim mevzuya gelecek olursak; vazgeçemediniz şu genelleme huyunuzdan. eğer bir şey yapan sizin fikrinizden değilse hemen genelleyin. sanki tüm ülkücüler bunu oturup tasvip etti de başlığı böyle açtın. sizin fikrinizden biri yapsa bir hata dersiniz ki "ama her yerde var çürük elmalar." bu ne ikiyüzlülüktür bu ne aymazlıktır arkadaş.

  her eline sprey alıp üç hilal çizen ülkücü olmuyor. bu mantıkla zamanında oy almak için bozkurt yapan kılıçdaroğlu ile binali yıldırım da işin içinde. biraz kafayı çalıştırın.
 • (bkz: bahçelievler katliamı)

  ev bahçeli olunca giren it çok olur.