şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ulkuculerin çin'i protesto için bu sefer de koreli turistlere saldirmasi olayidir. turist dovmeye kalkmak nedir arkadas? her çekik gozluyu çinli zanneden bu hiyarlara bu soru fazla sanirim.

  edit: ustune ustluk çinin yaptigi bir insanlik ayibini protesto ederken ve kizlara saldirmaya çalismis utanmazlar. uzak dogu spor solonlarini da basin.
 • biz bu çomarlıkla ne yapacağız acaba? ne olur birisi artık atom bombası atsın siktir olup gidelim bu dünyadan. zaten bir boka yaradığımız yok. anlaşılan "bahçeli sendromu" bunlara da sirayet etmiş

  tanım: tipik ülkücü çomarlığı.

  edit: hdp'den bir ricam var. selocan sana diyorum! lütfen kamera karşına geçip, "çin'de uygur türkleri'ne karşı uygulanan soykırımı şiddetle kınıyor ve her zaman onların yanında olacağımızı samimiyetle belirtiyoruz." der misin? çünkü bu gerizekalılığın önüne başka türlü geçilmeyecek.

  edit2: az önce bir facebook'ta şöyle bir yorum gördüm, ''adamlar asya kıtasının yarısını dövdüler hala bir çin'liye denk getiremediler.'' adadaslkjlkjdadskfj
 • ülkücülerin kıt zekalı oluşuyla açıklanabilecek eylem. biraz daha zeki olsalarmış geri zekalı olabilirlermiş.
 • komik bir şey filan değildir. şerefsizliktir. düpedüz şerefsizliktir. ırkçılıktır. görüntüleri de var. alayını tck 216'dan, öldürmeye teşebbüsten, bir sürü bok katıp yargılasan yeridir. evinde iki kitap, bir mahir resmi buldu diye örgüt üyeliğinden solculara 7-8 yıl vermekte beis görmeyen heybetli devletimizin pek işine gelmiyor tabi böyle şeyler yapmak. mhp'yi şirin sana sana bir hal oldu ulusalcılarımız kaç yıldır akp iktidarı altında. bunlar şirin filan değil, bunlar sizle ortak bir tek türk bayrağı fetişizmini paylaşıyorlar. faşizm yargılanmalıdır. bu ırkçılığı yaratan mhp teşkilatları, hatta bir parti olarak mhp yargılanmalıdır. ben yıllardır bu kadar netim bu konuda. bölücülük bölücülük diye hdp'ye saldırdığınızın iki katını bunlara da saldırmanız lazım. zira esas bunlar terörist, esas bunlar bölücü. bunların tarihleri terörizm. çok net söylüyorum: ülkü ocakları ırkçılık ve terörizm yuvasıdır.

  (bkz: ülkücü terörizmi/@rebelly)
 • bunlar yakında tatarları kırgızları da dövmeye başlar.

  ek: http://i.imgur.com/siqbtxm.jpg
  ek2: http://i.imgur.com/yrhqguc.jpg
 • zamanında bir yorumda karşılaştığım tespiti tekrardan doğrulayan olay:

  bunların hepsinin iq'sunu toplasan 40 yapmaz
 • koreli turist kızları çinli prenses sanan orospu çocukları tarafından gerçekleştirilen barzoluk. tabi prensesi görünce kan başka yere gitti.
 • miliyetçi kurtçukların zeka seviyelerini bu sefer dünya çapında gösterdikleri olay. hep söylerim ; ırkçılık ve milliyetçilik zeka seviyesini düşüren ve yeryüzünden silinmesi gereken bir hastalıktır.

  --- alıntı ---

  "dünyanın nüfusu 7 milyar. 1,5 milyarı çinli. bu adamlar hala çinlilere denk gelemedi bu seferde korelilere saldırmışlar."

  --- alıntı ---
 • şüphesiz ki türkiye'de yaşanmıştır.
 • (bkz: maraş katliamı)
  (bkz: çorum katliamı)
  (bkz: sivas katliamı)
  (bkz: bahçelievler katliamı)
  (bkz: kanlı pazar)
  (bkz: abdi ipekçi suikastı)
  (bkz: duran erdoğan)
  (bkz: ali turgut aytaç)

  bunlar sadece birkaç örnek bu ipi salınmış köpeklerin geçmişte işlediği cinayetlere dair. ayrıca bunların ağababaları abdullah çatlı da katilliğinin yanı sıra uyuşturucu satıcısı pezevengin tekiydi, mehmet ağar ile olan yakınlığıyla da bilinirdi.

  dikkat ederseniz bu ırkçı köpekler saldırdıktan sonra bir tane bile (rakamla 1) gözaltı olmuyor. bir tane bile gözaltı yapılmıyor. solcular sokakta en ufak eylem yaptığında gaza, plastik mermiye, gözaltılara boğulurken; evlerinden bir tane kitap çıksa yıllarca örgüt üyeliğinden ceza yerken; kürtlerin en ufak eylemi aynı muameleyi görürken; gezi'de bir sürü gencimiz katledilirken, bir sürüsünün gözleri çıkarken; kemalistlerin 29 ekim kutlamaları bile polis şiddetinin hedefi olurken... bu şerefsizlere, bu devletin tasmalı köpeklerine hiçbir zaman, hiçbir şey olmuyor. dikkat edin bunlara. yukarıda saydığım katliamların birçoğunu da akp'nin doğal tabanı olan dinci şerefsizlerle el ele yapmıştır bu ahlaksızlar.

  görün bunları. görün bir sorgulayın, niye bir tek bu köpeklere ve hilafet mitingi yapan pezevenklere dokunmuyor polis? hadi hilafetçilere yeni yeni dokunulmuyor. bu pezevenkler için niye bu iş yıllardır böyle?

  edit:
  size bir tüyo vereyim: faşizm sadece adam öldürmek, zulmetmek, ırkçılık yapmak değildir. faşizm bir devlet-toplum örgütlenmesidir, yukarıdaki entry'de verdiğim linkte de yazdığı gibi. faşist olabilmek için her şeyden önce bir ulus-devletiniz olması gerekir, ama yeterli değildir. daha da mühimi, devlet elitlerinin kitle mobilizasyonu yaratabilmesi. yani faşizm için çevrenin merkeze/devlete yoğun katılımı gerekir. devletle böylesi ilişkiler kurmayı şiar edinen, devleti yönetme şansı olduğu an bu paramiliter güçlerinden vazgeçmeyeceğine emin olduğumuz mhp, bu yüzden faşisttir. yoksa durduk yere canlandırdığınız faşit faşit diyen solcu karikatürü değil mesele. peki, bu mhp'nin eli satırlı itlerine birçok şart altında göz yuman, sırtlarını sıvazlayan türkiye cumhuriyeti devleti bu durumda nasıl bir ilişki yumağına sahiptir? türkiye cumhuriyeti faşizmle yönetilmemektedir, bu doğru. ama faşizan pratikleri hiç de azımsanmayacak kadar fazla. şu eylemde bir kişinin dahi gözaltına alınmaması gerçekten kafanızda bir şeyler parlamasına neden olmalı.

  ülkücüler gözaltına alınmazlar. çünkü ülkücüler, devletin sadık paramiliter güçleridir. zaman zaman çizmeyi aşsalar dahi sırtları sıvazlanır, çünkü gelecekte devlete yine lazım olabilirler.