şükela:  tümü | bugün
  • devlet bahçeli'nin saldırganı desteklemesi ile boş küme olduğu tekrar anlaşılmış olandır.
  • * kendilerinden olmayanlara saldırmak.
    * bir muhalefet partisi liderini hedef gösterip saldırıya uğramasına neden olmak.
    * bir muhalefet partisi liderinin, bir kadının evine gidip onu yuhalamak.
    * farklı olanlardan nefret etmek.
    * habire tespih çekmek ama en ufak olayda öfkelenmek.
    * çirkin bir bıyık/sakal bırakmak.
    * ülkücüyüz diye geçinip tank palet fabrikası özelleştirilirken susmak.
    * milliyetçiliği ayaklar altına alanlara tutarsız bir şekilde çanak tutmak.

edit: ek ve imla hataları.

edit 2: yazdıklarıma alınan ülkücüler olmuş. bana kızmayın. ülkücülüğü bu hale getirenlere kızın. ülkücü denince insanın aklına bunlar geliyor. mansur yavaş'a oy verdim ve kendisini gayet başarılı, düzgün bir insan olarak görüyorum.
  • amcam gibi bir gereksizin aralarında olması ile boş kümeye sabitlenmiş faydadir. ezkeza hafızasını kaybedip mesela komünist olsa bile boş küme değerinden çıkmayacağını düşündüğüm fayda.
  • türkiye'ye zararlarından bir hayli azdır.
  • yoktur.
  • pek bir faydaları yok gibidir. ruh ikizleride hdp'lierdir. ikisininde ülkeye tek faydası olmadığı gibi zararı vardır. zaten hdp'lierin amacıda ülkeye zarar vermektir. ülkcülerin böyle bir amacı yokken zarar verir. tek fark budur
  • kantine bayrak asmak.
  • alparslan türkeş den beri ülkeye hiç bir faydaları olmamıştır türkeş dediğiniz adam darbe bildirisini okuyan adamdır zaten. türkiye'de darbeler hangi ülke güdümünde yapıldığı da bellidir. daha fazla detaya gerek yok sanırım.
  • sıfır

0

zero
  • üst edit: bu dediklerim kimlere neden batar anlamak mümkün değil. mansur yavaş nereden geldi, istanbul'da 13bin oy farkın içinde kimlerin payı var? neyin peşindesiniz amk kripto akepelileri.

"ülkücüler" diye genelleme yapan art niyetli yavşakların dolduruşuna gelmeden iyi parti ve millet ittifakı yanında yer almalarıdır.

pkk'nın da kendini komunist-sosyalist, devrimci gibi tanımlarla sunduğunu hatırlatmak isterim. şu genellemeyi bırakın amk.