şükela:  tümü | bugün
 • ingilizce "you look awesome" cümlesinin kısa halde yazılmış ve nick haline getirilmiş halidir.

  tr. "harika görünüyorsun. "
 • bir yazar
 • yazdığım bir entrye binaen bana "ulan ne gerizekalısınız yaa" diye başlayan bir mesaj atan yazar. evet sözlük yazarı olmuş ama mesaj fasilitesi nasıl kullanılır bir türlü öğrenememiş. bir insanın entrysi hoşunuza gitmeyebilir, düşüncelerini beğenmeyebilirsiniz. ancak bu durum size o kimseye hakaret etme hakkını vermez. bu hareketiyle de "medeniyet" denen şeyin teknoloji ve sanayide gelişmişlik olmadığını, asıl medeniyetin insani ilişkilerle tanımlanması gerektiğini anlamayan milyonlarca kişiden sadece biri olduğunu kanıtlamıştır bendenize. herşeye rağmen kendisine hüsn-ü zân ile salih ameller diliyorum.
 • ingilizcede mal beyanı yaparken de dile getirilen cümle.

  - hey dude wazzup?
  + hi dude, is your shirt is new?
  - yes indeed, i just got it from jerk store.
  + wow man, ulookawesome!
 • (bkz: #104131111) silerse

  --- sansurlu ---

  karmamın a.... k..... bile bile yazıyorum.
  --- sansurlu ---

  gelisimi fetusta duran birinin yazabilecegi bir cumleyi yazan, nickini ulookawesome yerine ulookloser diye degistirmesi gereken yazar. trollerin bile 500 karmali oldugu sozlukte karmayi onemseyenleri gorunce kahkahahaha atiyorum. karmaya bu kadar onem veren birinin dusuncelerini eksi'de verilen tepkilere gore sekillendirmesi de acizlik.
 • seviyesi mukemmel yazardir. tabi seviyesine tersten bakarsaniz en yukseklerdedir. elestirilince insanlarin annelerine babalarina laf sokma cabasina girmez!!!

  yukarida entrimde sadece kisisel olarak elestirdigim birinin, verecek cevabi olmayinca ezikligini gostermesine bayiliyorum. bu baslik alti kolay kolay bos kalmaz haha