• zincirini koparıp sağa sola hırlayan "it"
  • tescilli pedofil prens andrew u delice bi hirsla savunan sahis. bilgisayari incelense allah bilir neler cikar (bkz: #105098735)

"büyük ihtimalle gitti adama kucak dansı falan yaptı tahrik etti. eve gidip direkt altına yattı. sonra ben reşit değildim, prensle istemediğim halde birlikte oldum deyip dünyada gündem olmak için, ünlü olmak için mağduru oyna."

su cumleleri bu platformda okuduguma inanamiyorum. iste bunlar ensar nesli. eksisozlugun pedofil savunucularindan ve kadin dusmanlarindan bir an once arinmasi gerekiyor. sahsen ben bildirimde bulundum bile
  • türkiye'deki özbek kadınların fahişelik yaptığını söyleyen ahlaksız.

(bkz: #110664832)
  • gerizekalı köpeğin önde gidenidir
  • ne kadar da doğru yazılar yazılmış hakkında. sağa sola iftira atan kendini zeki sanan aptalın teki.tanımadan etmeden birine bir çamur atmaktan çekinmeyen biri. mutsuz ve yalnızsın anladık bunu başkalarından çıkarma derim
  • (bkz: #117996386)

hakemin biçtiği takımın arkasından böyle yazacak kuyruk acısı sizce hangi takım taraftarında olabilir?

a) beşikçik
    b) sekiztaş
    c) şikeden ötürü kupayı iade ederek kendini kurtarmak isteyen x bir takım
    d) hepsi

(bkz: beşiktaşlıların neden böyle olması)

edit: çok çekmeyin kafa yapıyor diyorum, anlamıyorlar, herifin verdiği cevaba bak muhahahahahahahahahahahahahahahaha

(bkz: #118037107)

he qnq he
hesabın var mı? giriş yap