şükela:  tümü | bugün
 • euro 2004 adlı oyunda fransa nın kalesini teslim ettiğim kaleci. barthez e göre daha fazla artısı vardır. daha hızlıdır mesela.
 • 1999'dan bu yana bordeaux'nun kalesini koruyan fransız. as kalecilerin sakatlık sıkıntıları nedeniyle birkaç kez fransa milli takımında da şans bulmuştu.
 • 1972 doğumludur. 1997'den beri bordeaux'nun kalesini korumaktadır. ayrıca 12 kez fransa milli takımı forması altında mücadele etmiştir. çok yetenekli bir kaleci değildir, kendisini sevdiğimi de söyleyemem. euro 2000 ve 02' dünya kupası'nda fransa'nın kadrosunda yer almasına rağmen barthez'i geçip kaleyi devralamamıştır...
 • menajerlik oyunlarında** iki ayağını da etkili kullanması* ile dikkatimi çekmiş olan ki gerçekte de öyledir, ortalamanın az bir şey üstü fransız kaleci.
 • bordeaux'un 37 yaşındaki emektar file bekçisi.kendisi çok iyi bir kaleci olmamasına rağmen düzgün karakterli bir abimiz olduğu için yıllardır bask ekibinin kalesini korumakta şarap misali eskidikçe değerlenmektedir.öyle ki galatasaray maçı için istanbul'a gelen bordeaux, yoann gourcuff'u bile dinlenmesi amacıyla fransa'da bırakırken sakat olduğu bilinen rame'yi apar topar kadroya davet etmiştir.teknik özelliklerine gelirsek,uzun zamandır iyi kaleci çıkaramamanın sıkıntısını yaşayan fransa'da ortalamanın üstü sayılabilecek bir oyun sezgisi,yan top hakimiyeti ve topu oyuna sokuş yeteneği vardır ancak refleksleri oldukça zayıftır;çizgi kalecisi olmaktan çok ceza sahasına hakim kalecilerden biri olduğu söylenebilir.yine de şu an fransız milli takımı'nın kalesini koruyan kongo asıllı olympique marseille'li kaleci steve mandanda'dan daha iyi olduğu söylenebilir.
 • 26 subat 2009 galatasaray bordeaux maci'nda harry kewell tarafından sevilmiş ve hatta okşanmış veteran kaleci.

  yaşadıkları, umarım frank rost'un da kaderi olacaktır...
 • 26 subat 2009 galatasaray bordeaux maci'nda harry kewell'dan yediği gol sonrası "onun yerinde olasım" gelmiştir.

  o ne güzel bir gol yemedir. ne güzel bir uçuştur (golü yiyeceğini bile bile) , ne güzel bir açıdır. o golü en iyi o görmüştür. bir de kale arkasındaki foto muhabiri tabi.

  yiyeceksen böyle gol yiyeceksin arkadaş.