• galatasaray'in eski hollandali defans oyuncusu. hızlıydı baya, fatih terim gönderilme nedeni olarak artis olduğunu öne sürmüştü
  • nedense bu adam gs'ye geldikten sonra kar$ı takımın forwetinde tırsma belirtileri gorulmu$tu .. :)
  • adini van gobbel olarak biliodum ama emin diilim...
    walla g.saray'dan sonra greame souness'in takimi southampton'a gitmisti...ordan sonra da hollandaya transfer oldu diye duydum ama nereye transfer oldu bilmiorum...feyenoord'a geri donmus olabilir...hatta evet feyenoord'dadir...
  • ulrich van gobbel'dir tam ve doğru adı. gassaraya gelmeden önce medya başlamıştı gereksiz şişirmelere, yok efendim özel yarışta hollandanın en iyi 100 metrecisinin eline vermiş de nası kodum demiş. hollandadan adam mı çıkmış ki.
    bi kere de bunun rolex saatini çaldılardı soyunma odasından.
  • bir donem feyenoord'dan galatasaray'a gelmis surinam asilli hollandali defans oyuncusu.
  • hayatimda galatasarayda gordugum en sogukkanli defans oyuncusuydu. onun bu sogukkanliligi da cok gol yedirmistir cimboma.
  • beyaz ve seksi bir hanımı olan futbolcu.
    bu güzel kadın, görüntüsünden anladığım kadarıyla zenci erkek sevdalısıydı.
    gönlü ferman dinlemeyen cinsten biri...
    ol kara sevda!
  • (bkz: ulrich watson)
  • ben laik bir muslumanim tarzi bir laf yayinlanmisti gastelerde bu adamin agzindan.
  • göt atarak rakip oyuncudan top çalmasını bizim hakemlerimiz uzunca bir dönem omuz omuza mücaadele sanmışlardır.ama erman toroğlu'nun ısrarlı yayınlarıyla bunların da faul olduğunu idarak etmişlerdir.ve zaten başka da bir numarası kalmadığı için fatih terim hemen yollamışıtr..
hesabın var mı? giriş yap