• 100+ player sahibi aktif türk serverı var mıdır, var ise yeşillendirirseniz sevinmekle kalmaz kulunuz köpeğiniz olurum :(

tanım: açılışında bile gözyaşları sel olup giden mmorpg oyunudur. bu oyunu çocukluğunda, gençliğinde oynamış insanları erkenden kocaman bireylere dönüştürmüş eserdir. bir üstteki entryde bahsedildiği gibi yenilmeyi öğretir insana. hırsınızı kontrol etmeyi isteseniz de istemeseniz de öğrenirsiniz zamanla.

edit: player olmasa da zaman geçirmelik, özlenen zamanları yad etmelik bir servera başladık arkadaşımla.
    the north shield uo gelin de az sohbet edelim, role playing yapalım :(
  • 20 yaşındadır. kutlu mutlu olsun.
  • türünün gelmiş geçmiş en iyi oyunu, 20. yılını doldurmuş.

bundaki kaybetme korkusu ve "hiç savaşa girmeden terzi olurum" esnekliğini veren başka oyun gelmedi dünyaya.

bazen orada yarattığım sahte hayatı özlüyorum.
    nebula'da, revolution'da yarattığımız sahte hayatlarımız gerçek olsaydı keşke.
  • tamer olarak o at ayı essek kovalatan muthiş oyun:)) ozluyorum napıyor benim guilddekiler acaba?
  • gelmiş geçmiş en güzel rpg'dir. bu kadar gelişen teknoloji ve imkanlara rağmen enteresan bir şekilde bunun üzerine oyun yapılamadı.
  • 'olum ben pk olcam.'

sene 2000. ortaokul zamanları. ülkenin en güzel sahil kasabası.
  • dünyadaki tüm online oyunlarda ultima online'dan bir esinti vardır fakat, hiçbirisi uo kadar kapsamlı olamamıştır. developer olarak da, oyuncu olarak da oyun üzerinde yapılabileceklerin sınırı yok.
  • türkiye de oynanmayacak, sürekli en iyi sunucuların açıldığı, bir sene sonra kapandığı eski ve eskimeyen oyun.
  • ergenlik yıllarımızı hiç ettiğimiz oyundur. tekrar tekrar başlarsın.türkiye de sunucuların ömrü de uzun olmadığından sürekli arkadaslarinla yeniden kasmaya başlarsın.20 sene öncesine göre çok büyük yenilikti.hala da üstüne çok eklenmemesi ilginçtir.
  • uo official theme canım sıkıldıkça dinliyorum *1998'den beri ultima online
hesabın var mı? giriş yap