şükela:  tümü | bugün
  • eylül ayının ilk haftası için tatil planı yapıyoruz. gel gelelim baktığımız oteller hakkında hiçbir fikrimiz yok. ilk kez otelde tatil yapacağız. (daha önce tatil yaptık fakir değiliz yani ama bungalow, butik tarzındaydı.) aradım ama sözlükte bu başlığı bulamadım. tecrübelerinizle bizi aydınlatınız sevgili sözlük yazarları.
  • butceye gore degisebilecek onerilerdir.
    ust segment oneri isteyenlere;

max royal
    gloria
    regnum
    cornelia

orta ust segment isteyenlere;

xanadu
    titanic
    kaya palazzo
    susesi
    ela quality
    voyage
    rixos downtown

orta segment isteyenlere;

side star elegance
    alva donna exl.
    melas
    kumkoy beach
    robinson
    ıber palm garden(tui blue)

gibi oteller tavsiye edilir.

aslinda bir otelden beklentinize gore degisebilecek onerilerdir de.
    yeme&ıcme kalitesi, eglence konsepti, deniz ve sahil uzaklik&kalitesi, havuz buyuklugu ve sterilezasyonu, gelinecek lokasyona uzakligi(havaalani veya araba ile ulasim mesafesi), +18 & +16 veya cocuklu aile konsepti...vb. gibi cok fazla kriter goz onune alinirsa en dogru secim yapilabilir.
  • crystal otellerini öneririm.
  • gittiklerimden en sevdiğim 3 tanesini önereyim. hepsinin de müthiş olduğu gerçeği varken yemeklerden bahsetmiycem.

1- (bkz: sueno belek)
    sahnesinde sibel can , ebru gündeş, altay vs vs. gibi şarkıcılar çıkıyor. personel güler yüzlü ve bir dediğinizi iki etmiyor.

2- (bkz: ela quality belek)
    havuzları müthiş, animasyonları da. her gün başka bir etkinlik günü yapıyorlar.

3- (bkz: letoonia fethiye)
    adaya kurulmuş villa konsepti. adanın heryerinde denize girebilirsin doğayla iç içe. o kadar iç içe ki börtü böcek sesleri rahatsız edebilir.ama manzaraya değer.
  • gidilmeyip parası biriktirilerek 10 yılda yazlık alınabilecek otel önerileridir.
  • wow bodrum resort diyen arkadaşlara tam destek. bodrumda olup kendine ait bu kadar güzel bir sahili olup bir o kadar da güzel ve temiz denizi olup fiyat olarak bu kadar makul başka ultra herşey dahil otel ben görmedim.