şükela:  tümü | bugün
  • league of legends'in 1 nisan ile gelen super eglenceli modu.

butun esyalar ve ability'lerde 80% cooldown reduction
    butun ranged champion'larda % bilmem kac attack speed bonus
    no mana, no cost for all abilities

gibi olayi tumuyle dangir dungur hoyda breh kapisalim haline getiren bir mod. baya eglenceli.
  • kısaltılmışı u.r.f diye geçen league of legends oyun modu. geleneksel urf gününü temsil etmektedir.
  • bugün itibariyle yeni gelen yamada tekrar açılmış oyun modu. geçen sene de aynı tarihte çıkarmışlardı. 1 nisan diye ellaam.

tersten oku : almi.
  • 2015 yılında 1 nisan tarihinden itibarek yeniden diriltilen harika lol modu.

yanlız leblanc insanı delirtecek derecede op.

https://www.youtube.com/…5gzfaxi1o&feature=youtu.be
  • 1 senedir lol oynamayan bendenizi tekrar manyak etmistir bu mod. ruyamda bile diana kombosu spamliyorum qrweqrwe.
  • bir ispanyol oyuncusuyla daha da zevkli hale gelebilen şey*
  • hiç eğlenceli bulmadığım lol modu. aksine kanser aq. bir de tr serverında öyle bir try hard oynanıyor ki oyunu iki kat zevksiz yapıyor piçler.

q spamlayan morgana ne abi. düşüncesi bile hayattan soğutuyor.
  • gelmiş geçmiş en eğlenceli oyun modu. karşıya zed gibi morgana gibi aşırı op urf karakterleri gelince biraz sinir bozucu oluyor ama onun dışında çok keyifli. morganayla adam bir stundan çıkmadan bir stun daha atıyorsunuz, kanserle mücadele vakfı buna çözüm bulsun.
  • harika bir lol modu. tam lol'ü bırakıyordum, bunu açtılar tekrar. şu sıralar keyifle oynuyorum. eu server'ına geçmiştim, dedim sadece orada mı açıldı nedir. baktım tr serverında da açılmış (lol de yeniyim olur o kadar). arurf kalkarsa eğer, şu pyke gelsin onla birkaç el oynayıp bırakacağım.