• şoförüm var, kameramanım var, kaynak ustası gözlüklerim var, iphone kullanıyorum, avukatım, terliklerim var, kahve severim içerikli video.

(bkz: sebebi neydi ki)
  • çiğ köfteci gibi her yere hukuk fakültesi açılırsa durum böyle olur ne yazık ki.

edit: araştırmacı gazeteci sözlük yazarları, entry’nin alıntı olduğu yönünde beni ifşalamakla tehdit ediyor :) 82 milyon ülkede sadece 1 kişi bişeyi düşünüp yazabilir ve her dakika yaşanan bi hype kontrol edilip ona göre entry girilmelidir. alt tarafı çiğ köfteci dükkanı dedik zannedersin ülkede sadece 2 tane var ve kimse bunu düşünemez.

edit2: zorunlu* millet o kadar aylak ki yüzlerce mesaj aldım, mesajlar arasında hakaretlerde dahil çoğu yarın gel (bkz: turnitin) olarak başla kafasında.
  • ultra zengin insan hukuk fakültesi okumaz, avukatlık yapmaz.
    avukatlıktan para kazanan insan video çekmez.
    hukuktan haberdar olan avukat, meslek kurallarına aykırı işler peşine düşmez.

dosyaya uyaptan bir önceki gün bakın diyor sürprizle karşılaşmamak için. nasıl bir sürpriz acaba, bana mahkeme tarafından tebliğ edilmeden, bana süre verilmeden ne ifade edecek sürpriz. bir de kime veriyorsun bu aklı, avukatlara mı, senden mi öğrenelim bu cehaletinle ?

avukatlık sınavını destekliyoruz, ayrıca avukat olanlar da girsin sınava; ak koyun kara koyun belli olsun.
    yemişim kazanılmış hakkını, girelim sınava da hukuk fukaraları düşsün mesleğin yakasından.

tanım: mesleki şov göremediğim paylaşımdır.
  • terlikle adliyeye giden bir adet avukat barındıran şov. içim çekildi. paranın çözemediği şeyler de var demek ki.
  • içerisinde beni 2 şeyin şaşırttığı ve güldürdüğü şovdur. geri kalan kısmı rapçi siyahi amerikalı ile petrol sahibi emirlikler vatandaşları arasında konumlandırılabilecek bir davranışlar bütünüdür.

gelelim 2 noktaya :

1 - neden lenovo laptop da bir macbook değil
    2 - o nasıl bir usb bellek takmak ve trackpad'a basma hareketidir.

edit: elektronik imza ve uyap platformu ile ilgili gelen onlarca mesaja cevaben;

başta elektronik imza olmak üzere benzer donanımlar ve uyap başta olmak üzere benzer platformlar mac ortamında her sürümde script yardımıyla çalışıyor. e imza alt yapısını kuran tübitak ve türksat gibi kurumlarla iletişime geçip cihaz ve yazılımınız hakkında bilgi verirseniz teknik personelden ilgili scripti mail yolu ile alabilirsiniz.
  • bunun türküsü de vardı bir zamanlar.

avkat m’oldung kezban yinge
    avkat m’oldung kezban yinge
  • (bkz: avukatların reklam yasağı) olması dışında bir gariplik bulunmamaktadır.
  • kaşlar da planör kanadı gibi maşallah.
  • cringe. bu kelimeyi böyle bi kenara bırakalım önce.

sonra diyorum ki, abla her şey tamam da neden ceketi hüsamettin emmi gibi omuzlara atıyosun, havalı video çekmeye çalışırken bu vizyonsuzluk neden.
  • üst edit : az önce ekşide bir arkadaş bir tivite dayandırdığı haberi (bkz: fatma begüm kaçmaz'ın işinden edilmesi) diye başlık attı. tamam arkadaşlar eleştirelim, espri yapalım vs. ama fav almak uğruna yalan haberi dolaşıma da sokmayalım.bir sürü aylak arkadaşımızda hiç haberin detayına girmeden bir sürü yorum yapmış ki, yazık !

üst edit: istanbul barosu başkanı, kadın avukat hakkında gereken yapıldı demiş !

kaynak:https://twitter.com/…tatus/1182543347770183682?s=19

kaynak:https://twitter.com/…tatus/1182583198468972544?s=19

korktum biraz !
    linkini bırakıp kaçıyorum ...

https://twitter.com/…tatus/1182260035394641921?s=19

edit : (bkz: fatma begüm kaçmaz)

edit 2 : başlıkta ironi yaptım, evet ultra zengin değil ama instagram paylaşımlarına bakarsak "ehh işte"
    gerçi ben asgari ücretliyim, 2020 tl'den yukarısı bana ultra geliyor, fakirliğime verin :)

son edit : bence bu başlığı sildirmek istemeyecektir. hanımefendi ilgiyi seviyor zaten. reklamında iyisi kötüsü olmaz. bu arada belirtmek isterim ki, reklam parası falan almadım,almam :)
hesabın var mı? giriş yap