şükela:  tümü | bugün
  • yakinda gotumuze chip takacagimiz tezine bir adim daha yakinlastigimiz anlamina gelen gecici standartlastirma.
  • mba'den sonra ipad 2'mi sattırmayı düşündüren teknolojidir. böyle birşey, ne kadar faklı olduğunu anladınız herhalde. apple macbook air için konuşuyorum, çakmanın çakması bile olamayanlar için değil.
  • dunyayi sallayacak yeni mevzudur. macbook air'i soyle bir gorenler bile bunun insanlarin en ihtiyaci olan seylerden biri oldugunu anlar. dell, acer, lenovo gibi ureticilerin tamami hazirliklarini tamamlayip ilk urunlerini almanya piyasasina vermeye basladilar bile. yakinda turkiye'ye de duser.
  • bugün itibari ile vatan bilgisayar raflarını süslemekte olan bir intel eseri.

http://www.vatanbilgisayar.com/
  • vatan bilgisayar bornova mağazasında raflarda yerini aldıktan 1 saat sonra satılmıştır.
  • macbook air'in windows versyonu. "ne kadar taşınabilir, o kadar iyi" desturuna sahip bünyelere ilaç gibi gelir.
  • macbook air'in windows versiyonu degildir. macbook air'da olmayan wireless display technology, anti-theft technology, mainstream'e daha yakin fiyat, hardware seviyesinde guvenlik cozumleri, dokunmatik ekran vesaire pek cok artisi vardir bu sinifin.

tabi sinifin ilk uyeleri tum ozelliklere haiz degil ama zaten piyasadakiler pilot seviyesindeki urunler. tum marifetleri icin ivy bridge ve windows 8'i beklemek lazim...
  • macbook air'ın her şekilde windows versiyonudur.

orijinal bir fikiri alıp onun üzerine birkaç özellik ekleyince ne yazık ki yeni bir sınıf olşuturmuyorsunuz.

şu an piyasanın en kötü yanı bu zaten; arkadaş biz bundan sonra ethernet çıkışı ve hatta optik sürücü kullanmayacağız, bilgisayarlarımıza koymayacağız diyecek göt ve taşak bir tek apple'da var.

ondan sonra ver taklidi ver taklidi.

imkanı olan hp'nin son serisi olacak laptoplarına bir baksın, hatta şimdiki modelde klavyedeki yön tuşlarına baksın, neredeyse birebir macbook pro taklidi.

ciddi söylüyorum eğer macbook pro tasarımı patentliyse adamlar dava bile açarlar, o derece bir benzerlik.

bunlardan bir tanesi üzerine hackint0sh olarak mac os x kurarsan süper işe yarar. optik sürücü olmayacak, şarjı uzun süre gidecek, klavye aydınlatması olacak, önde bir kamera.

eğer windows 8 olacaksa da dokunmatik ekran, gerekenleri bunlar.
  • macbook air'de bububu yok gibi saçma sapan argümanlarla yüceltilmeye çalışılan ölü bebek. sonra da kıvırıp ilk modellerde saydığım bütün özellikler yok ama windows 8 ve ivy bridge beklenmeli tırıvırısı ise steve jobs'a mezarda bile kahkaha attıracak cinsten.

windows 8 falan çıkacak, apple o arada armut toplayacak. kelime oyunu da yapıverdim bak ister istemez ehehe. size bir sır vereyim; ivy bridge işlemcileri, bilgisayarlarında ilk kullanan firma da apple olacak.