şükela:  tümü | bugün
 • tarkan guclu kahraman filminde, reha yurdakul tarafindan canlandirilan bilge, gozleri kor turk buyugu. kendisinin de gozlerini kor eden wang yu, tarkan'i da fena benzetince o'nu iyile$tiren ki$idir. kaynar sulara, lavlara falan sokmu$tur tarkan'i... kurt sutu getirtmi$tir.
 • wang yu tarafından eline verildikten sonra er meydanından çekilip mağaraya yerleşerek kendini felsefeye ve hekimliğe adar. kulakları ile görmeyi öğrenir. tarkanı iyileştirdikten sonra wang yu ile altın kemer rövanş maçına çıkar lakin wang yu gene bunu sikip atar ve öldürür. böylece ulu gökçe abimiz er meydanlarından temelli çekilir. alonya isminde bir kızı vardır. bu kızın bütün film boyunca başı beladan kurtulmaz. 3 kere tecavüz, 5 kere ölüm, bir kaç kere esir olma tehlikesi atlatır.
 • geçenlerde yonja' ya üye olmuş sahıs :

  isim : ulu gökçe

  nerden : orta asya

  favori quote : kim var orda? at sesi duyar "kim var orda?", kurt gelir "kim var orda?", kızı alonyo gelir "kim var orda?". bi keresinde tarkan gegirir, ona bile "kim var orda?"

  hobiler : en çaresiz durumlarda son derece kötümser bir şekilde "bir ihtimal daha var, o da kurt sütü. sikimi bulursunuz kurt sütünü. ah bi olsaydı ah bi olsaydı bea" ya da "artık silahşorluk yapayacaksın tarkan ama hadi yine iyisin bi care daha var o da kaynar kazana atlaman, yandım gelin dedikce altına odun atman misali lavlı gölde yüzmek, bu kıyağımı da unutma ha şerefsiz gelirken kocaelinden pişmaniye al" deklinde cumleler kurmak.

  marital status : open marriage
 • mıknatıslı kalkanın mucidi, emekli türk yiğidi. postu wang yu ya deldirmiştir.
 • kıyasıya dövülmüş hastaların tedavisinde kullanılan mucizevi kurt sütü içirme ve lava sokma teniklerini icat eden yüce insan. kulaklarıyla görmek ve katlanabilen üç parçalı çelik çubukla çinli cengaverlerle dövüşmek gibi yetenekleri de cabası..
 • maden lisans mezunu
  (bkz: dünyanın bütün madenlerinin eridiği havuz)

  üzerine istatistik masterı yapmış
  (bkz: fakat ölüm %90)

  büyük türk savaşçılarından..