• anaokulu dahil hayatımın altı senesini geçirdiğim ilkokulum. sonradan kardeşlerim de aynı okulda altı sene okudular. ve hatta annem ve teyzem de aynı okula gitmişlerdi zamanında. on adam gücündeki süper müdür atilla gülersiz düşünemiyorum o binayı. bir saniyenizi alacağım deyip saatlerce konuşan ve mezun ettiği her öğrenciden bir takım elbise sözü alan şeker bir kişiydi. o kadar takım elbiseyle bir mağaza açmıştır artık.
  • atilla güler in 20 sene müdürlük macerası yaşadığı (standart sapma 3 sene), ardından fahri müdür ünvanı alarak geçen sene terkettiği ilkokulum.
  • yaşlı ve tecrübeli hocaların çoğunlukta olduğu bir okuldur. ankara'nın bahçelievler semtinin o gürültülü, her an trafiği sıkışık olduğu 7.cadeden 27. sokak yazısını görüp de sağa saptığınız da bir an kendinizi sakinleşmiş hissedersiniz. okulun hemen yanındaki çocuk parkı da, tenefüslerde kısa süreliğine de olsa demirlerinden atlanıp eğlenmek için gidilesi bir mekandır. bahçelievlerdeki mc donalds eskiden hemen bu parkın yanındaydı.
  • anadolu lisesi sınavlarının ilkokul sonrası olduğu yıllarda ankara'da ki anadolu liselerine öğrenci gönderen belli başlı okullardan birisiydi.
  • anaokulu ile birlikte 7 yılımı geçirerek ilk mezun olduğum okul.
  • bahçeli'de otursam, çocuğum olsa, onu bu okula verirdim. oradan da deneme lisesi'ne.
  • ankara bahcelievler de bir ilkogretim okulu.
  • ankara bahcelievlerde bulunan 7. caddedeki gimanın arkasında kalan ve benim ilkögretimimi tamamladıgım okulun ismi.
  • 93 yilinda mezun oldugum ilkokulum. facebook ta grubu vardir. gruba dahil olup ilkokul arkada$larinizi bulabilmeniz mumkundur.
    http://www.facebook.com/group.php?gid=5227803005
  • trt nin susam sokağı çekimlerinde kullandığı (bazen-yada az) 3 sene devam ettiğim güzide okul..
hesabın var mı? giriş yap