şükela:  tümü | bugün
  • uludağ'ın yeni nefis içeceği. hayatımdaki tüm içecekleri sildirecek kadar lezzetli.
  • bi' içeceğe göre oldukça uzun ve karışık bir ismi var. misal bi' markete gidip, bana bi' tane uludağ frutti extra armutlu ver, desem, şurda gazoz var onu iç soğuk soğuk, der. evet.
  • iyotsuz tuzla yapılmış çilekli ve susamlı çubuk krakerle iyi gidiyordur.
  • efsanevi bir lezzet. sözlük ayağa kalkmalı ve bu ürün hakkında 2. bir uludağ limonata etkisi yaratmalı, viral'ın amına koymalıyız.

entry doldurun buraları gardaşlar. bu lezzet herkesin hakkı.
  • armut meyvesini seven bünyelere armutu tiksindiren içeçek. iğrenç ötesi. keşke sadece limonata yapsa.
  • vazgeçemediğim içecek. ayrıca ­uludag frutti başlığında "armutlusunu çok sevdiğimi" belirtip, "umarım piyasadan kaldırılmaz" içerikli mesajım sonrasında "merak etme kalmayacak piyasadan" içerikli mesaj gönderen arkadaşa teşekkür etmeyi unutmuştum. buradan teşekkür ediyorum :/
  • muhtesem tadi ve kokusuyla yeni favorim.
  • süperiçecek. tadıyla şaşırttı beni..
  • bu kadar az entry girildiğini görünce şaşırdığım ve üzüldüğüm favori içeceğim. ilk yudumu insanda, bol sulu armutu ısırdığın zaman ağza gelen tadın etkisini yaşatır. yaklaşık 1 haftadır günlük en az 3 adet tüketmekteyim.

edit:imla
  • süper serinletici etkiye sahip içecek. nestle atıştırmalık limonlu gofretle iyi gidiyor.