şükela:  tümü | bugün
  • uludağ'ın yeni projesi. ilk etapta otel, restorant ve gurme shop'larda (o yeah) satışı yapılacakmış, seçkin moda mağazalarının vitrinlerinde sergilenecekmiş. şişesinin tasarımı dice kayek tarafından yapılmış. normal uludağ maden suyuna göre daha hafif içimliymiş. özel buz kovaları, dağıtım araçları, buzdolapları falan varmış.

türkiye'de oteller ve fine dining restoranlar haricinde tutacağını sanmıyorum fakat yurtdışındaki maden suyu sevgisine bakılırsa umarım başarılı bir girişim olur. zira maden sularımız, adamların şişesini 50 liraya sattıkları maden sularından çok daha kaliteli.
  • dünyada seçkin örnekleri bulunan bir sektöre adım atan uludağ firmasının yeni maden suyu.
    evian nasıl elbiseci, parfümcü jean-paul gaultier'e şişe tasarlatmışsa, uludağ da dünya trendlerini yakından takip ederek yine bir dünya markası dice kayek'e şişe ve etiket tasarlatmış, şişecam ve anadolu cam tasarım grubunun katkılarıyla yepyeni bir marka oluşturmuştur. şimdilik "premium life" sloganı ile dergilerde boy göstermektedir.
  • "zengin mineralli su" diye tanımlanmış.
    gazı çok daha az (afedersiniz geğirme ihtiyacınızı sıfırlamışlar harika birşey bu), şişesi güzel tasarlanmış(dice kayek daha ne diyebilirim).gel gelelim tadı şu klinik, hastane kokusu olur ya(bkz: metanal) ona benziyor.

şu tad işi üzerinde daha fazla çalışsalar, türkiyedeki perrierin piyasasını alır götürür.
  • reklamlarında yer alan ''seçkin retoran, cafe, otel ve gurme shoplarda'' ifadesini gördükten bir gün sonra mahalle marketinde uludağ limonata ile koyun koyuna gördüğüm ve marketimizle gurur duymamı sağlayan, şişe tasarımı gerçekten güzel olmuş zengin mineralli doğal maden suyu.
  • farklı şişesi ve hafif içimlik tadıyla özellikle tikilerin favori içeceği olacak bir uludağ ürünü. ya da sözlüğe bedava dağıtırlar birer tane; biz coştururuz malı!

dice kayek yapmış şişesini.
  • şık ve estetik şişeli maden suyu..

içimi ve sertliği perrier'dan sert, normal bildiğimiz yeşil şişeli maden sularından yumuşaktır..

midesi daha hassas olanlar tercih edebilir gibi geliyor bana.

macrocenter'larda bulunabilir..
  • yamulmuyorsam şişenin üstünde yazdığı kadarıyla bütün mineral değerleri yeşil şişeyle aynıydı ve o nedenle almaktan vazgeçmiştim.
  • tadini, degerini megerini bilmem de haci, sisesinin mavi rengine vuruldum diyebilirim. umarim londrada satisa sunulur.
  • sise kapaginin aciliminin daha ozel olmasini istedigim maden suyu. olsun ki masama gelirken acik kapagiyla gelse bile ben onun yeni oldugunu bileyim. yoksa sise depolar bu ulke, icine de koyar ucuz maden suyu, satar 2 misline. her seferinde!
  • içimi çok yumuşak, neredeyse su. yeşil şişe çok daha iyidir.