• pişmanlığım. o kadar çok şey var ki hangisinden başlanmalı bilemiyorum. hocalar deseniz ayri kampüs deseniz ayrı eğitim deseniz zaten yok. ya adı var uludağın diyenler napıyor şuan acaba ?
  • 7 aralık 2016’ da verilmiş kararla 4 yıllık bölümleri 2024’ e kadar bitiremeyenlerin ilişiğinin kesileceği üniversite.
  • şu anda üniversitenin ortasında kocaman bir camii temeli var.
    tamamlandığında 20 bin kişi kapasitesine sahip olacağı söyleniyor, halihazırda kullanılmakta olan piramit şeklindeki camii fazlasıyla yetiyordu, şu an yapılan şey fuzuli masraftan başka bir şey değil.
    müslüman değilim fakat ben bile bu yapılanın islama ters olduğunun farkındayım.
    her neyse sonuçta itibarda tasarruf olmaz.
  • eski rektörün yaptığı çağ dışı tümsek uygulamasını kaldıran yeni rektöre şükranlarımı sunuyorum.
    o kadar beynimde yer etmiş hala frene basıyorum tümsek bölgelerine gelirken.
  • yaz okulu ücret ödeme süresini 28'inden 26'sına tek gecede indiren okul çok saçma işler yapıyorlar bu ara umarım yeni rektör bunlara da el atar
  • nisan 2018 itibariyle ismi bursa uludağ üniversitesi olarak değiştirilmiş.
    alışılmış uü kısaltmasından sonra buü kısaltmasına geçilmesi çok gıcık olmuş.
    kaynak
  • öğrenci işlerinin mesai saatleri gezdiği öğrencinin işini bugün git yarın gel ile çözmeye çalışan okul. hocaları genel anlamda kalitelidir.
  • nisan ayinda ilana çıktığı uluslararası ticaret alanında araştırma görevlisi ilanı katılım bankacılığı konusunda tez çalışması isteyen üniversite. tık ders programına bakıldığında böyle bir derste yok nasıl bir ihtiyaçtan böyle bir spesifik çalışma istediler acaba?
  • iç mimarlık okuyan ya da mezunu olanların beni bilgilendirmesini istediğim üniversite
  • her ders seçim zamanı insanı kahreden üniversite.
    çok mu zor düzgün bir otomasyon sistemi yapmak .
hesabın var mı? giriş yap