şükela:  tümü | bugün
  • çiçeği burnunda uludağ üniversitesinin yeni topluluğu. bursanın lodusu gibi hızlı etkinliklerle masa açtılar. kısaca kurulma amaçlarından bahsedersek, şunları sıralayabilirim;
    - radyo, televizyon ve sinema ekranlarına boy gösteren veya sadece sesini duyduğumuz kişileri bursaya davet edip öğrenci arkadaşlarla kaynaştırmak.
    + uludağ üniversitesi bünyesinde hem online hem de karasal radyo yayını kurmak ve sürekli yayın akışını sağlamak.
    - geneleksel olarak düzenlenen medya ödüllerinin bir çatı altına toplayıp daha disipline yürümesini sağlamak.

topluluklataki arkadaşlarıma yapacağı etklinliklerde kolaylıklar diliyorum.
  • 6 ocak akşamından başlayıp 7 ocak'ın sabahına kadar öğrenci kişilikler için kat3de parti düzenleyeceklermiş efendim. bilgilerinize sunulur.
  • bu yıl pek bi etkinlik yapamayan topluluk . umarım yeni dönem yeni yürütme kurulu ile iyi şeyler başarır. başarılar dilediğim topluluk. . (bkz: uludağ üniversitesi medya ödülleri)
  • 2012 içerisinde koca bir yılı beraber geçirdiğim topluluk.

çok güzel şeyler yaşadık, üniversitedeki sistemin nasıl olduğunu da çok güzel gösterdiler sağolsunlar. "neden uludağ üniversitesinin bir radyosu yok?" sorusunun cevabını da öğrenmiş olduk. çünkü uludağ üniversitesi, topluluklara tam anlamıyla değer vermiyor. hatta kapatmaya çalışıyorlar. maalesef, radyo ve televizyon topluluğu için stüdyo kurabilecek bir oda bile yok. eğer ki oda olsaydı, mutlaka adım atmaya çalışırdık ama yoktu işte.
  • bu aralar sokak roportajı muhabbetine sarmış başarılı topluluk. geçenlerde mahşer-i cümbüş ekibini uludağ üniversitesinde ağırlamışlar .