şükela:  tümü | bugün
  • 3 gündür kaybolan amatör dağcıları arayan ekiplerden olan akutun 4 kişilik ekibi de kaybolmuşlink

kişisel not: uludağ'a faaliyet kapsamında hiç çıkmadım ancak dağcılar arasında zor olarak görülmez. buna rağmen kolay-zor ayırmadan her dağın ne kadar tehlikeli olabileceğini görüyoruz. umarım herkes sağ salim evine dönebilir.
  • an itibariyle bulunduğu bilgisi alınan arkadaşlarımız. geçmiş olsun.
  • umarım bir sonraki entry dağcıları aramaya giden akut ekibini arayan ekip kayboldu olmaz.
  • haberin iceriginden ziyade sadece tiklanma almak amaciyla baslik atan haber siteleri gibi konunun sozlukte ilk baslatani olmanin size ne gibi bir fayda sagliyor bilmiyorum ama

buyrun, sitede haber basliginin altinda yazan ilk cumleler:
    "akut ekibiyle ilgili 'kayboldu' söylemleriyle ilgili peş peşe açıklamalar geldi. akut bursa il temsilcisi abdullah nişancıoğlu, kaybolma olayının olmadığını belirtirken, akut'un istanbul'daki merkezinden yapılan açıklamada ise, kaybolma olayının olmadığı ancak zor bir bölgede 4 akut elemanın dün geceden bu yana mahsur kaldıkları belirtildi."

eger bir baslik acilacak ise bu, uludag'da mahsur kalan akut ekibine ulasilmasi olabilirdi

aklima su sahneyi getirdi
  • uludagda ve bircok dagda bana gore en tehlikelisi yapraklarin doldurdugu cukurlar.temkinsiz adamin sansi yok.