• gece mekanları arasında fiyat performans yönünden istanbul'un en iyi mekanı.
    votka-redbull'un ve çoğu kokteylin fiyatı 25 tl

asmalıda aynı fiyata apartman bodrumlarında içki içmek....
    inanılmaz bir boğaz manzarası eşliğinde gerçekten kaliteli bir yerde içki içmek...

tabi içeri girebilirseniz...
  • bir et yemeği 87 tl civarındadır. 3 kişi gidilip 250 tl civarına çıkılabilir. öğle yemeği bu.
    fakat bir güzellikleri var ki tabakta yemek bıraktıysanız "efenim yemeği mi beğendiniz bir sorun mu oldu?" diye soruyorlar ki çok hoşuma gitti. sordum herkese soruyorlarmış. yemeği beğenmedim derseniz de ücret almıyorlarmış. (burasını attım)
    buna rağmen hesabı ben ödeyeceksem hayatta gitmem bir daha. 3 haneli yemek fiyatı olur mu allah canınızı almasın sizin. mezeler bile 2 haneden başlıyor. en ucuz yemeği sanırım köfte idi. 42 tl.
  • beni hiç ama hiç sarmayan bir mekan. zira aklımda kalan son görüntü tazyikli biçimde kusmuk püskürterek üstüme üstüme koşan bir uzun bacaklı ablaydı.

böyle boktan atmosfer görmedim be. insanlar kusuyor, yer paspaslanıyor ve tüm eğlence hiçbir şey olmamış gibi devam ediyordu. en son bu uygulamayı canada's wonderland'de tüm parkur ayakta giden rollercoastera binenlere yapıyorlardı. valla bir ara noluyor lan dedim. alt tarafı istanbul'un göbeğinde, ciks bir mekanda shot falan yapıyorlar yani. gören underground kulüpte sulu-kuru karıştırdı zanneder.

ben en iyisi gideyim meyhaneme. iki meze bi peynire bin kere razıyım.
  • guzel bir ak$am yemegi, akabinde alkol e$liginde dans mans edip kazik da yemek istiyorsanir, gitmeniz gereken mekan.
    lakin cok ho$ manzarasi var.
  • "ne yapsam da bu gece ucuza çıksam" endişeleriyle gidilmemesi gereken mekan. 3-4 kişi bir şişe absolut açtırarak kaderinize razı gelmeniz ve en azından girecek kazığı (350 tl) önceden bilmeniz tavsiye edilir.
  • yenilenen dekorasyonu ile son zamanlarin pek bir in mekanlarindan restoran/bar.
  • gece klübünde yaş ortalamasının 18-22 arası olduğu ulus ta gece klübü
  • gece klubunde yas ortalamasının 25-30 oldugu gece klubu.

bir miller 18 ytl. bir vodka nar : 25 ytl.

(bkz: gacırt)
  • yas ortalamasinin her gecen gun dustugu kulup. lokanta tarafi icin bu durum pek soz konusu olmasa da, cidden kulupte eglenen, elinde icki ile gezen toplulugun o laf edilen biraci genclikten ayrildiklari tek nokta para. 29'a gelenler paranin rengi ile farkliliklarini haliyle net bir sekilde belli etseler de genc malligi onlarda da mevcut. eskiden gelenler bu kadar genc degildi ya da biz genctik de kendi malligimizi hatirlamiyoruz. ama yine de ortam bir prom gecesini andirmiyordu. kisacasi muzik yine guzel, djler yine basarili, barmenler yine kotu, yemekler ise yine ve her daim basarili. ve tabii her ne olursa olsun, o manzara her seyi unutturan bir manzara.
hesabın var mı? giriş yap