• ayda bir kaç defa buradan birileri beni takip ediyor. klasik düşük profilli, çok takipçili ama bir o kadar da takip eden, etkileşimi düşük. rt, fav sayıları az hesaplar bunlar.

kısacası toz gibiler. geri takip etmeyince de bir kaç gün içinde takibi bırakıyorlar.

belli ki bir program kullanıyorlar. aynı anda binlerce kişiyi takip edip geri dönüş yapanları kâr hanelerine yazıyorlar. sonra yine belirli programlar vasıtasıyla geri dönüş yapmayanları takipten çıkarıyorlar.
  • web sitesine, hakkında çıkan haberlerin bulunduğu basın-yayın organlarına ve hatta daha önce isimlerine hiç denk gelmediğim yönetim kurulu üyelerine bakınca güven, basın ve kişi özgürlüğü vb. herhangi bir olgu ile yan yana tutmakta zorlandığım dernek. gündeme bomba gibi düşeceklerse, yavaş gelsinler de, saçları başları dağılmasın.
  • yeni şafak'ta haber olması, arapça yayın yapacak olması, kurucu üyelerinden hiçbirini tanımıyor olmamız gibi etmenlerle altından ne çıkacağını merak ediyorum. kolay gelsin bakalım.
  • dolaylı yoldan "facebook'u google'ı engelleyelim" diyen bir başkana sahip dernek. çünkü onlara reklam verirken "milli servetimiz" yurt dışına gidiyormuş. detay okumak isteyene de link burada.
hesabın var mı? giriş yap