şükela:  tümü | bugün soru sor
 • günlerdir ulusoy turizm battı diye haberler yapıldı, ekşisözlük'de sayfalarca entry girildi ancak kimse girip ulusoy sitesine bakmadı ben de bu tuzağa düşmüştüm maalesef.
  ulusoy turizm açıklaması:
  "medya yayın organlarında görülen "ulusoy için iflas kararı" haberlerine firmamız otobüs görselleri kullanılarak yer verilmektedir. ilgili iflas kararının şirketimiz ulusoy ulaşım a.ş ile herhangi bir hukuki ilişiği bulunmamaktadır.

  siz değerli yolcularımıza ve kamuoyuna bildirmek isteriz ki; ulusoy markası olarak hizmet anlayışı ve kalitesi ile tüm otobüs seferlerine devam etmekteyiz.

  saygılarımızla,
  ulusoy ulaşım yönetim kurulu"

  ben de üzülmüştüm bu kadar kaliteli firmanın battığı yönündeki haberlere, anlaşılan medya organları gerçekten batırmaya çalışıyorlar, galip senin işin mi bunlar ?
 • ben böyle medyanın ta ,ulan yüz bin işsiz hukuk mezunu var belki adliye muhabiri yapsana bunların bir ikisini,ilkokul mezunu muhabir ne anlasın mahkeme kararından
 • bugün ankara’dan çorum’a 6.30 arabasına bilet almıştım ancak araba 7.15’de geldi ve gitmem gereken yere geciktim, ankara aşti çalışanlarının tavrını da gördükten sonra bu firmanın fiilen battığını şahsen ben hissettim, kamil koç’tan şaşmayın arkadaşlar