şükela:  tümü | bugün
  • tuluğ özlü tarafından hazırlanıp sunulan radyo programı/podcast.

bir yandan kedinizi tarayıp bir yandan depresyonunuzu savuşturabileceğiniz bi iş olmuş. sonra güzel şeyler yazarak editlemeyi planlıyorum ama şu an çok üşendiğim için uğraşamıycam.

unutmak istemediğim edit; iran abd ırak falan savaşırken 30 yaşındaki benin podcast olumlaması hiç hoş değil
  • çok güzel bir yayın olmuş. ikinci bölümdeki konuk biraz kaçak oynadı yalnız. sevgili tuluğ o konuda sen haklısın, hepimiz öyle yapıyoruz ;) cüce meselesindeki söylediklerin de güzel. bu 2. konuk bireye bir kaç doz jodorwski filmi izlemesini öneriyorum.
    sıradakini merakla beklediğimiz podcast.
  • yine hayatta başarız bomboş kızların cinsellik muhabbeti yaparak izlenme çabasını dinleyebilirsiniz.türkiye'de prim yapıyor nasıl olsa.
  • türkiye’de böyle bir podcast yapma özgüvenini edindiği için tebrikler. onun bunun negatif yorumlarına prim vermeden devam etmeli. belki erkek konuk almayı düşünebilir.
  • diğer muadilinin çok hızlı yükselmesiyle bi cesaret yayına alındığını düşündüğüm podcast.
    (bkz: visne tuzla seks cvsi)

o podcast de boş muhabbet ve hafif ürkek ses tonuyla geçiyor bu muhabbette;
    seks konuşmak dışında ilgi çekici bir tarafları yok ikisinin de...

ilki nasıl bir müddet sonra sıkıcı olmaya başladıysa ve büyümesi durdu ise, bu da öyle olacaktır büyük ihtimalle.
    evet seks satar ama süreklilik için seks yetmez!
    tek gecelik ilişki ve uzun süreli ilişki için gerekenler arasında nasıl uçurum var ise bu da öyle bir konu.
    bu minvalde kendilerini çeşitlendirmeleri uzun soluklu olmalarını sağlayabilir.
    ancak burç muhabbetinin bolca döndüğü bir ortam nitelik açısından sıkıntılı olunduğuna işaret olabilir.
    dinleyicilere bol şans.
  • tuz ve vişne'nin sohbetini sevdiğim için buna da bir bölüm şans verdim ama o kalitenin binde biri bile yok hatta aşırı cringe. insanlara fahişe ve o tarz yaftalar yapmaktan nefret ederim ama bu programda bu yaftaları çok kez kullandım.
    hele programa katılan kadının 15 yaşındaki cinsel imali hikayesini meşrulaştırarak anlatması aşırı utanç vericiydi.

tanım : basit bir sunucunun penis delisi kezbanları programa davet ederek sex satmaya çalıştığı podcast.
  • ben fero diyerek katıldığım başlıktır.
  • çabaya saygı duyuyorum, yapılmak istenen, konuşulmak istenen şeyi de anlayabiliyorum, programın adı da giriş müziği de güzel ama podcast böyle yapılmaz yahu.

yapılan işe saygı göstermek gerek. bir akış çalışmak, soruları doğru sormak, cümleleri düzgün kurmak, arkadan biri geçtiğinde dikkatini dağıtmamak falan gibi şeyler gerekiyor. konukların formatı bilmesi, soruların önceden konuşulması, bu tercih edilmiyorsa da program sırasında soruların cevaplarının alınması lazım.

tabi ki herkes her istediği şeyi yapmakta özgür ama büyümekte olan bir alanda, böylesine popüler bir konuda iş yapılıyorken biraz daha özenli olunması gerektiğini düşünüyorum. birinci bölümdeki konuk, sunucudan daha maharetliydi mesela (gerçi onun da bir 20 yaş 15 yaş ilişkisini normalmiş gibi anlatması tüyler ürperticiydi)
  • şimşek hızıyla ikinci olmuş. hiç dinlemedim ama arkalarında ünlü birileri var gibi.
  • arda yaman’dan sonra tuluğ özlü’nün de katıldığı podcasts macerası.
    konu olarak gerçek hayatta annesine anlatmaktan utandığı, “cringe” olacağını düşündüğü şeyleri sohbet havasında konuklar ile konuşması olarak tanımlıyor.
    ben dinlemekten hoşlanıyor muyum? kesinlikle evet devam etsin.
    ve listelerde başa gitmesini de bartu’nun arkadaşı olmasına yoruyorum adam derin devlet abi