şükela:  tümü | bugün
  • okunan ezanlara küfür eden bir entel çomar. trt'de filinta dizisinde oynamış zamanında.

https://twitter.com/search?q=anadolumay&src=typd
  • okumak cehaleti alır,
    baki kalan bu kubbede hoş bir seda bırakmakmış.
  • edilen küfürler midemi bulandırmıştır. kıza bişey yapmasalar bari.
  • yurtdisina kacmasi yararina olacak insan, bu islamcilarin ayari yok.
  • edeceğim küfürlerin literatürde karşılığı olmadığından yazmaktan vazgeçtim. hayal dünyasına bırakıyorum.
  • zihniyete bak ,ağla..o ezana küfrederken ayarı var, onu ayni dozda eleştirenlerin ayarı yok dimi.. ezana küfürü eleştirmek icin islamcı olmaya gerek yok.. örf,din,dil,ırk ve demokrasi adina herkesin değerine saygı duymak yeterli..
  • sanatci olarak lanse edilen ama bazi dizilerde sadece söyle bir görundugu icin havalara girmis kezban .biraz önce sitesi hacklenmis ilginc seyler yazmislar
    https://twitter.com/anadolmay
  • özetle, yemek yediği kaba sıçmayan bir kedi kadar haysiyetli olamayan insan şeysi. yaşadığı ülkeyi ve insanlarını sevmeyi öğretemeyen büyüklerine de çok yazık.
  • twitter hesabı hacklenmiş yersen.
    sırf dine hakaret eti diye bunu aklamaya çalışacak güruhlar muhakkak çıkacaktır. ne tesadüftür ki en çok değerlere saygı bekleyenlerde bunlar, tabi sadece kendi inandıkları değerlere. yemezler canım yemezler sen buna tepki göstermiyorsan yok sana saygı sonra toplum neden bu hale geldi. birbirimize saygımız kalmamış ki. ayrıca bu insana aynı tonda küfür edenleride kınıyorum.
  • ne diye çok üzerine gidildiğini anlamadığım kadın.açık açık hesabını kitlemeden yazdığına göre muhtemelen haber olacağını biliyor.

bende tiyatrocu deyince matah bir şey sandım, meğersem
    yalnızca ekran önünden geçiyormuş bir kaç saniyeliğine..

böyle küçük insanları,atanamamış ünlümsüleri ciddiye alıp mahkemelerde süründüreceğiz diyorlar,olmadı tehdit ya da hakaret ediyorlar..

sonra bu gibiler çıkıyor mağdur edebiyatı yapıyor,bir şekilde adını duyuruyor ve de fiyatlarını artırıyorlar.

düne kadar google da hakkında sınırlı bilgi olan kadının şu anda ortalık dizilerdeki resimleriyle ,haberleriyle dolu..

gülün geçin şunlara da hiç bir zaman figüranlıktan öteye geçemesinler...