• 2020'ye damgasini vuran covid-19 suşu uzerindeki etkinligi kanitlanmasa da yapilan antiviral etki calismalarinda corona virusler uzerinde etkili oldugu kanitlanmis olan bitkisel ilac.
    kaynak: michaelis m. et al. phytomedicine, 2011, 8, 384-386.
  • çok yakında fiyatı 45 tl'den 450 tl'ye fırlayabilir ben eczaneye gidiyorum.
  • evvelden beri kullanırım sizde içiniz içiriniz şu kriz günlerinde bağışıklığı güçlendirip soğuk griplerin’den ve virüslerden koruyacağına inanıyorum.
    coronadan ve griplerden bağışıklığı güçlendirerek koruduğu çok daha önceden alman kaynaklı haber sitelerinde belirtilmiş.
    edit: için dediysem kafaya dikmeyin, en fazla bir çay bardağına 25 yada 30 damla atılması yeterli.
  • şu anki fiyatı 80 tl / 50 ml .
    ya aşağıdaki yazara sahte ürün yollayacaklar ya da bana iyi kazık attı eczacı.
  • 100 ml olanın şurup olduğu, 50 ml olanın ise solüsyon olduğu antiviral etkili bitkisel ürün.

solüsyon olanı açıldıktan sonra oda sıcaklığında kalması koşuluyla 6 ay kullanılabilir.

yine solüsyon olanının %80'i etken maddedir.

50 ml solüsyon, eczanelerde halen 83 tl civarında satılırken, covid-19 salgınından önce internetten kargo dahil 65 tl'ye alınabilmekteydi.

şu ara bazı internet satıcıları 50 ml solüsyon fiyatlarını 110 tl'lere kadar çıkardılar. ama biraz araştırma yapınca 77 tl+kargo ücretine bulunabilmekte.

edit: 50ml umca solusyon yaklaşık 1000 damla içermektedir. enfeksiyon halinde günde 3 kere 30 damla içilmesi gerektiği prospektüsünde yazmakta.
  • arkadaş tavsiyesi ile aldım eczaneden 82.5 tl (50ml) ilk defa kullanacağım bakalım bu günlerde iyi gelecek mi
  • kurum doktorumuz bunu herkese verirdi. o zaman dalga geçerdik herkesin masasında olurdu. baş ağrısına burun akıntısına her şeye yazardı. şimdi anlıyoruz önemini ailecek bağımlısıyız şu anda. evde bir kutu vardı. bir de bunun alkolsüz ve yerli olan muadili var.

(bkz: pelumm)
  • hasta olacak gibiyken bundan bir bardak suya damlatıp içiyorsunuz ve taş gibi oluyorsunuz. nasıl çalışıyor bilmiyorum ama işe yaradığı kesin, en azından bende.
  • bağışıklık geliştiren tamamen bitkisel serum. küçükler ve yetişkinler için damla sayısı değişiyor. suya damlatıp içiyorsunuz. renk değişiyor sadece. tat veya koku hiçbir şey yok. rahatsız hissetmediğiniz zamanlarda ve hafif kırgınlık hissettiğinizde uygulanabiliyor. ilginç şekilde durumun kötüleşmesini engelliyor. ayrıca soğuk algınlığınız varken de boğazı ve tıkalı burnu rahatlatıyor.
  • evimden asla eksik etmediğim harika bir şey !
    nezle olmaya ramak kala günde toplamda 40 damla çocuklarda ise 20 damla ile hastalığı atlatabileceğiniz devletin karşılamadığı 10 ml si 40 tl olan bitkisel bir ilaç
    (bağışıklık sistemi için ideal)
hesabın var mı? giriş yap