şükela:  tümü | bugün
  • kimdir ne iş yapar bilmem ama tespitlerini ve analizlerini beğendiğim bir twitter adresi sahibi.
    özellikle beşiktaşlı futbolseverlerin takip etmesinde fayda var.

https://twitter.com/umex?s=09
  • analizlerini takip ettiğim ve çok da beğendiğim beşiktaşlı yorumcu. yorumcudan çok analist. özlemişiz bu tür analizleri, özellikle ülkenin futbol iklimi düşünüldüğünde...
  • futbol analisti,sadece oyuncuları değil,oyun kurgusu,saha geometrisi ve teknik direktör özelinde her şeyi değerlendiriyor.ülkemizde futbol çok yanlış yorumlanıyor,istatikler ise bir anlam ifade etmiyor.ben bu adamı takip ederken buna emin oldum işte.
  • son zamanlarda benim de takip ettiğim, güzel futbol analizleri yapan bilirkişi. yalnız bazen anlatılmak istenilen 140 karakter de veya yazı da çok iyi anlatılmadığı için bir futbol programında kendisini görmek isterim. belki çıkıyordur lakin benim haberim yok.
  • adı umut gültekin'dir. inanılmaz analizler yapıyor yalnız bizim leş twitter tayfası adamı canından bezdiriyor. inşallah küsmez de bizi aydınlatmaya devam eder. ayrıca bu kadar donanımlı bir adam neden spor programlarında yorumcu olmaz, oldurulmaz merak ediyorum.

sayfası için
  • yorumlarını, analizlerini ve oyuna bakışını merak ve ilgiyle takip ettiğim kimsedir. anlatımlarını videoyla desteklemesi, uğraşması ve zahmet etmesi de çok hoş. oyuna bu gözle bakıp izlemek çok daha keyifli. umarım bıktırmazlar, kendisi de bıkmasın mümkünse.
  • bu arkadaşı neredeyse 2 yıldır takip ediyorum. futbolun çirkin yüzüne hiç girmeden tamamen tekniğiyle, oynanışıyla, planlamasıyla, stratejisiyle ilgili konuşuyor. üşenmiyor, videolar hazırlıyor, analizler yapıyor. emeğine saygıyı hakediyor.

ancak;

bazen, kendisine aşırı güveninden ötürü muhtemelen, tevazuyu elden bırakıyor, sadece ben bilirim, en iyisini ben bilirim, futbolu profesyonel olarak oynayan veya yöneten kişiler bile benim kadar iyisini bilemez, tadında paylaşımları oluyor, bu da kendisini itici hale getirebiliyor. bence buna dikkat etmesi gerekli.

ayrıca, beşiktaş taraftarıdır..