şükela:  tümü | bugün
  • cihan aktaş'ın kardeşi. gazeteci ve yazar. özgün düşünce dergisi, özgün duruş gazetesi yazarı.
  • "tüm bunların kahrolası bir iktidar hatırına olması ise ayrı bir garabet. sanki atatürk yalakalığı yapmasalar iktidarları gidecekmiş gibi ellerinden. sanki aslında çökmekte olan cumhuriyeti müslüman sosyopolitiğin sırtına basarak kurtaran onlar değilmiş de, atatürkçüler onları kurtarmış gibi."

http://www.milatgazetesi.com/2011/11/14/10-kasim/

güzel bi dert yakınma olmuş. sevdim.
  • ağzından çıkan her kelimeyi can kulağı ile dinlediğim sağlık ve insan dostu, fitoterapist
  • (bkz: #47648698)
  • keşke sabah akşam televizyonda konuşsa dediğim. her sözü uygulanası. çoğalarak artsın bunun gibileri.
  • tam bugdayi ters yatirip duz sikmis kisiliktir diyetisyene her ay dunya para veriyorum ayni sekilde tam tahil tam bugday ekmeklerine bu adam gujde 2 ogun yeter sacmalamayin diyor noluyoz amina koyim diyetetik okuyan adam mi yanlis biliyor yani simdi ?
  • anarşizm adlı kitabını almış bulunduğum yazar. bilmiyorum. her ne kadar daha 20 sayfa okumuş olsam da kitabı yarıda bırakacağım gibi çünkü görüşleri ve kalemi beni pek de sarmadı.

hani. her türlü otoriteyi reddet ama hak yolunda emin adımlarla yürü diyince ben biraz şüphelendim açıkçası.
  • kendisini ilk defa şu an habertürk kanalında gördüm. müthiş bilgili, kendinden emin ve süper saygılı biri
  • bu adam bayağı ülkeyi diyabetten korumaya, kurtarmaya çalışıyor. kitapları hakikaten aydınlatıyor. ekranlarda da sağlıklı, kaliteli bir yaşam için sürekli tekrar ettiği tavsiyeler şöyle:

- şekerli gıda ve ekmeğin hiçbir çeşidini tüketmeyecekmişiz.
    - evde hazırlanmış turşu yiyecekmişiz.
    - şirden mayası ile üretilmiş peyniri tüketecekmişiz.
    - siyez buğdayını (ilkel buğday) bizzat bulup, yemeklerde kullanabilirmişiz.
    - kuruyemişlerin kavrulmamışını, hatta kabuklu olanları kabuklu haliyle satın almalıymışız.
    - haftada iki gün paça çorbası içecekmişiz. içinde kolajen maddesi varmış, müthiş faydalıymış.
    - her yemeğimize kemik suyu kullanmaya gayret göstermeliymişiz.
    - günde en az bir porsiyon mevsimi olan sebze yemeği tüketmeliymişiz.