şükela:  tümü | bugün
  • başarıya doymayan genç iş adamı(imiş). aynı zamanda ceren hindistanlının da imam nikahlı eşiymiş. iddialara göre 1 eşide memleketi vanda varmış, yok artık aklınız ne kötüye çalışıyor sizin daha neler tabi ki de ümit'in.

e artık tahmin ediyorsunuzdur bu başarılı iş adamımız inşaattan tutunda tekstil mekstil * araplarla iş yapıyormuş.

ali ağaoğlu alicanı yetiştiremeden arkadan geliyorlar yeminle.
  • kürt açılımı yapıyorsak bu gibilere ve hareketlerine alışacaksınız hdp'ye oy veren türkler.
  • haber sitelerinde kim kimi sikiyor veya dev instagram hizmeti haberlerinde sürekli gördüğüm tip. kim lan bu, olayı ne , koca mavi gözlü hatuna saplıyor olması mı ilginç ? " gezmelerdeyiz , dönüşte saplayacağım" mesajı niye çok ilginç ?
  • ne yalan söyleyeyim ben bu kadar zengin olsam yerliyle takılmazdım.
  • http://m.haberturk.com/…dayak-yedim-1962120-magazin
    kızcağızın yaşadıklarını okuyunca üzüldüm. o abartılı kamyonla gül dökme fotolarından bile belliydi aslında sevgisiz yaşadığı. çok genç bir yaşta şiddet eğilimli anlayışsız bir psikopatla ilişki yaşayıp hayatını mahvetmiş. hamileyken kemerle dövülmüş, defalarca dayak yemiş ve aldatılmış. yalan söylediğini düşünmüyorum çünkü bu adam zaten bildiğimiz kadarıyla antalyada yaşayan çok eşli bir aşiret reisi ve diğer karılarına da aynı şekilde davranıp haberlere çıkmıştı. şimdi çocuğu kansermiş , kızın hayatını mahvetmiş resmen.
  • allah allah ya durduk yerde van başkale'den antalya'ya gelip halı dükkanı açıyor ve birden zengin oluyor :))) yıllarca antalya'da oturdum. bu kadar karlı olduğunu bilseydim ben de halı mağazası açardım.

sonra gelsin yat döşeme işleri galeriler...

hiçbir devlet görevlimiz çıkıp da ya hu bu değirmenin suyu nereden geliyor dememiş mi ?

akp'nin en nefret ettiğim özelliği kürt mafyasının ve uyuşturucu ticaretinin önünü alabildiğine açması. işin komiği kürtlere bu kadar iltimas yapmalarına rağmen yine yaranamıyorlar :)