şükela:  tümü | bugün
  • 10 mart survivor all star yayininda gerceklesen uzucu olay. kendisini diger yarismacilara gore iyi bilirdik farki olmadigini ispatladim zaten nihat ve turabi gibi kadin asagilayan adamlarin yaninda durmasi bir isaret veriyordu ama centilmenlik deyip konduramiyorduk neyse umit karan umarim sen ve senin gibiler bir sekilde iyilesir ve acun korkagi seni uyaracak gotu bulabilir bir gun.

goruntu
  • üstune ustluk kıza bağırıp cağırıp saygısız diyerek üste çıktığı şiddet olayı. bakalım acun efendi ihtar çekip özür dilettirecek mi bugün bekliyoruz.
  • yanlış bi hareket. bi taksici çocuğu olarak kınıyorum.
  • olaya karşı acun' un hiç tepki vermeyerek kadın düşmanlarının en büyük dostu olduğunu görmemizi sağlayan durum.
  • şu programı hayatının parçasıymış gibi benimseyip izleyen tiplerin buralarda akıllıyim cool'um ayağına her mevzuya yorum yapabilmelerine çok guluyorum.
  • eksi sozlugu foruma cevirenleri gozumuze sokan olay. tanim yaparak laf sokmaktan aciz adamlar millete ders vermeye calisiyor.
    oncelikle sunu gercekten anlamiyorum; insanlari zevklerinden dolayi nasil bir sinifa ayirabiliyorsun bir de mantiksal acidan ayriminin bir referans noktasi bile yok. hayir abicim sabahtan aksama kadar burada futbol gibi dunyanin en bos hedefsiz spor musabakalarini izleyen adamlar yahut izleyen adamlari elestirecek kalemi olmayan adamlar survivor izleyenleri elestiriyor. survivor rekabet, hirs ve sporun oldugu ayrica insan faktorunun buyuk olcude analizinin oldugu bir program. hadi diyelim kapitalist acun a para yediriyoruz diye elestir ancak senin o futbolun da bunun aga babalari var trilyonlar alip hic bir vasfi olmayan adamlarin bir top pesinde kosmasini hayatinin merkezine koyan insanlar var. otur ve onlari elestir.
    dunya'ya ulkeye yahut cevreye hic katkisi olmayan eksi oglanlarinin burada bilir kisi olmasi inanin beni cok uzuyor.