• "dikte ettiklerimizi yapacaksınız, beni dinleyecekseniz, dinlemezseniz ben karışmam, 50bin kişilik halk direnişi başlar, ölümler olur" diye tehdit eden bir sözde barış(!) sürecine karşı çıkmıştır.

barış(!) süreciymiş.. ölümlerle tehdit eden barış sürecinizi sikeyim..
  • oha..

adamı tanımasam "kim lan bu akp'li sadece bağırarak üste çıkmaya çalışıyor" derdim..
    ilk defa, haklı olan biri, akp'li taktiğini doğruları söylemek için kullanıyor..
    bağır lan! bağır!
    bundan anlıyorlar!

bağır ümit'im!
  • gene kürtçülerin başlığına toplandığı kişi. burada saldıran kişileri şöyle genellemek mümkün. düşük eğitim seviyesi , düşük finansal durum , ufak yaşta beyni yıkanmışlık , ortamlarda prim yapmak için girilen bu yolda artık geri dönülemeyecek kadar salaklaşmak.

o yüzden bunlara laf anlatmak imkansızdır.
  • 1-profesör
    2-ceza hukukçusu ve öğretim üyesi
    3-eski istanbul barosu başkanı
    4-laik ve atatürkçü
    5-nüktedan bir üslüp sahibi
    6-hiçbir pisliğe bulaşmamış,tertemiz bir kariyer

allah aşkına 8 seçim kaybetmiş kılıçdaroğlunda olup şu adamda olmayan ne var biri bana söylesin?
  • ahmet hakan program boyunca yasayı sölemeyin anlamıyoruz dedi.

hayır ahmet hakan bey. herkes anlıyor yasa okununca adam gibi. sizin gibi moderatorler, program yöneticileri; bu akşam ümit hoca'nın karşısına çıkardığınız avukat bozuntuları gibi insanlar öyle bir çarpıtıyor ki olayları halk anlamıyor, bilmiyor noktasına geliyorsunuz. halkı aptal yerine koyuyorsunuz.

kusura bakılmasın. mevcut ikditar ve zihniyeti kadar aşağılamyı kimseyi yapmadı halka. halkın içinden geldiklerini söyleyip halkı hor gören bir yapıdır bu zihniyet. acı ama gerçek. çıkartın at gözlüklerinizi. bir objektif bakın. irade derler başka birşey demezler. siz birşeyden anlamassınız dur biz yapalım diyen bir zihniyettir. aklı sıra adam kandırmaya çalışmaktadırlar. halbuki halkı ayak bağı gibi gören, hor kullanan zihniyetin ta kendisi budur. en tepelerindeki zat kendi partisine bunu yapar, kademeler aşağı indikçe onlarda altına yapar. başkan, reis, siz bilirsiniz haklısınız, höt, başkandan daha iyi mi bileceksin. hep bu zihniyetin laflarıdır.

bu laflar biraz beyaz türk pohpohu alınca, biraz eğitim alınca anlamıyora dönüyor. hayrı efendim bal gibi anlıyor herkes analtınca. salak mı bu coğrafya insanı? gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz? cin gibidir buraları. ancak anlatırsan. söylersen.

bu ülke kuran okumadan kendini müslüman zanneder; hukuku bilmeden hukukçu zanneder, futbolu bilmeden futbolcu zanneder. herşeyin en iyisi herkesin kendisi çünkü.

otururun okuyun, çalışın. burada adamın başlığı altında göt etti, laf soktu demek te yanlış. herkesin okuması öğrenmesi gerekiyor. sorun bu zaten. kimse okumuyor, kimse sallamıyor. herkes dayandırdı kendisini birşeylere.

cmk dersi için teşekkürler hocam. yasayı net bir şekilde anlamış olduk sayenizde.
  • evet kendisi koyu kemalist'tir görüşlerim kendisiyle pek uyuşmamaktadır ama uyuşmasına da gerek yoktur zaten. kendisi adam gibi adamdır. kendine sosyal demokratım solcuyum diyen çoğu adamdan daha muhaliftir, daha yapıcıdır. her zaman yanındayız ümit hoca!
  • (bkz: beyefendiye baska bir akpli verelim)

vahit bicak'i popo ustune popo etti yahu vahit bey resmen kenara bakip hoca beni degistir diyor.
  • bu adama cevap verebilecek bilgide bir insan memleketimde göremedim.

cevap verin adama ulan yavşaklar !
  • cnnturk ekranlarinda şu an efsane konusan ama nafile konusan kıymetli hocadır. ruhsatımı elinden aldığımdır.

konusuyorsun ama kime konusuyorsun hocam... ah hocam ah. sesine sinirlerine üzülüyorum. kimse anlamıyor ve anlamayacak. orta çağdan daha karanlığa düştük biz.
  • istanbul barosu başkanı seçilmesi her yerde cemaatin emrindeki kişileri görmek isteyen yalakaları üzmüştür.
hesabın var mı? giriş yap