şükela:  tümü | bugün
 • koru ankara hastanesinde görev yapan, son zamanların en popüler kadın doğum uzmanlarındandır.

  1978 mersin doğumludur, hacettepe ingilizce tıp mezunudur, uzmanlığını da gazi'den almıştır.

  sonuna kadar normal doğumu savunur, gerçekçidir, lafı dolandırmadan söyler, ilk görüşmeden itibaren sorabileceğin her şeyi açık açık anlatır ve kartını verir; ulaşılamaz, rahatsız edilemez hekimlerden değildir. güler yüzlüdür, sevecendir, insana güven verir, muayenelerde ve doğumda naziktir. o "şunu şöyle yap" dediğinde "neden?" diye sormak ya da "başka doktora sorayım / internetten bakayım" demek aklınıza gelmez. bunları da özel hastanede olduğu için yapmaz, işini sevdiği bellidir. örneğin tamamlayıcı sigortanız vardır ve sigortanız 3lü tarama testini kapsamaktadır. oysa hastane 4lü tarama testi yapmaktadır. sizin tssli olduğunuzu bilir ve 3lü tarama yapar; bir sonraki randevu yakın zamanda olacaksa muayene hakkınız dolmasın diye 10 gün olan kontrol süresini hesaplayarak ona göre randevu verir.

  inşallah ileride de cazip bir teklif vb. nedeniyle çıkıp istanbul'a falan gitmez de bütün bebeklerimiz eline doğar.
 • kızanı, eleştireni de olsa ben de kendisini bir doktor olarak çok güvenilir buluyorum. bazı hastaları yok ilgilenmedi, yok yüzüme bile bakmadı, tersledi falan diye laf etse de ben bu durumlarda hastaların abarttığını ya da ümit beyin bir gerekçesinin olduğunu düşünürüm. çünkü bazı anne adaylari dünyada sadece kendi hamileliğinin önemli olduğunu düşünüyor. böylelerine sabretmek gerçekten zor iş.
  umarım başka bir ile gitmez ya da özel muayenehane açmaz, çünkü hastane hem doktorlar hem de hastalar için işlerin daha kolay görüldüğü bir yer. muayenehaneden çıkıp test için hastaneye gitmek işleri uzatıyor çünkü.
 • kendi muayenehanesini açmış ünlü ve güvenilir kadın doğum doktoru.
  gerçekten ilgili ve bilinçli bir doktordur kendisi. normal doğumu destekler ama tüm riskleri size açıkça belirterek seçim yapmanız gerekebilecek durumları da es geçmez. doğumda ve sonrasinda da gayet ilgilidir.
 • doçent olduktan sonra çukurambar'da özel muayenehane açmıştır.
 • çok iyi bir kadın doğum uzmanı doktordur. koru hastanesi'ni doğum alanında bu kadar popüler yapan da kendisidir.

  ne zaman ki koru hastanesi balgat'taki butik binasından ayrılıp dev binaya taşınarak iyice ticarethaneye dönüştü, ardından ümit korucuoğlu hastaneden ayrılıp kendi muayenehanesini açtı, koru hastanesi hepinizin malumu olduğu üzere doğum alanında öksüz kalıp skandal işler yapmaya başladı.
 • yazdığım entry silinmiş, tekrardan kısasını yazayım.

  kötü bir doktordur. tansiyonu yükselen eşimin durumunu sallamayarak 1 ay boyunca alfamed adlı ilacı vermemiş ve eşimin 17-18 tansiyonla gezmesine izin vermiştir.

  sonuç olarak çocuğumuzu kaybettik, eşimde ölümlerden döndü tabi ki. hamilelikte tansiyona acilen müdahale edilmesi gerektiğini bilmiyormuş sanırım.

  ekşi sözlük yönetimine sesleniyorum: burdaki kötü yorumları silerek sesimizi dıyurmamıza engel olamazsınız. insanların hayatlarıyla oynamayın. üç kişi reklam yapacak diye, doğruların üstünü kapatmayın!!!
 • nerdeyse her gün 3-4 doğum yaparak rekor kırmaya mı çalışıyor anlamadım, instagramda bunu her gün cümle aleme duyurmakta, izleyebilirsiniz.
  2 muayene sonrası kendisine gitmekten vazgeçtik, iyiki vazgeçmişiz, 10-15 dakika kısacık muayene. oldu.