• mala vurmasi an meselesi olan bakir yada bakire sahis. ki bu donemi yasayan kisiyi sivilcelerinin fazlaligindan tanimaniz mumkundur, ayrica soz konusu sahis iyi bir dagcidir da (bkz: duz duvara tirmanmak)
  • - lan olm kamisa su yurudu mu len, milli oldun mu sen eheheh
    - yok abi ben umit milli oldum daha..
    - o nasil oluyo lan keranaci
    - yiyistim abi sadece, o sekilde yani.((bkz: yiyismek)

gerekli bir evredir umit millilik asamasi bir erkek icin, umit milli olmadan milli olmaya kalkan erkek, rezil ruzma olur madara olur, tribunlerden tepki alir allah muhafaza.
    (bkz: 21 yas alti milli takim)
  • 21 yaş altı milli takım ifadesine nazaran sanki biraz daha duygusal, biraz daha naif bir ifade.
  • a milli takımın birkaç yıl sonraki olası iskeletini önceden görülebildiği, oynadığı maçlarla olimpiyat vizesi alabilmesi nedeniyle diğer genç milli takımlarından her zaman farklı ve önemli olmuş milli takımdır.
  • star da başlayacak olan bir dizi.4-5 tane genç yaz tatilinde kızların peşinden koşucaklar bol bol sanırım.sloganı da var 'milli olmadan asla diyosanız' gibi birşeydi.ilginç..
  • daha tanitimiyla ne mal oldugu anlasilmis dizi. sen kiz olacaksin da plajda ciplak ayakla mesin topa burun vuracaksin, sonra o narin parmaklar, o zarif tirnaklar catir cutur kirilmiycak. ben erkek basimla yapamiyorum o hareketi de.. coca cola reklaminda necati atesin penaltida topu havaya dikmesi gibi; futboldan anlamayan futbolla ilgili yapimlara imza atmasin kardesim. yoksa futbol hususunda entry girmeye yeminli yazar kadar degeriniz yok gozumde.
  • starın american pie tandanslı dizisi.tutar mı bilmem.ama sloganı sempatimi kazanmasına yetmiştir.
  • fi tarihinde direğinden döndüğüm takım.. oysa ki ne çok istemiştim ayyıldızlı mayoyu giymeyi.. ama kısmet değilmiş.. seçmelerde havuza atlarken kafayı kale direğine vurunca iq şartlarını ihlalden dolayı yolladılar geri.. ühü..
  • araba sahnelerinde soforu oynayan uzun saclı kumral cocugu taksim'de sık sık gordugum hatta ve hatta yanılmıyorsam, gitarist sıfatıyla taksim barlarında izledigim dizi.

(bkz: gorsel hafiza)
hesabın var mı? giriş yap