şükela:  tümü | bugün
2415 entry daha
  • verilen mahkeme kararı siyasi kariyerini bitirdi farkında değil. ampüllerin devri bitti ümit.
  • kurucusu oldugu iyi parti'nin istanbul il baskaninin fetöcü oldugunu, genel baskaninin hdp ile ortak anayasa taslagi hazırladığını soyleyip, ihrac edildikten sonra hakkinda boyle konustugu partiye geri donmek icin cirpinan tuhaf kisilik.
  • abd'nin kemalistan sömürge valisi fethullahçı enver altaylı ile çok yakın irtibat içerisinde seneler geçirdiğini inkâr etmeyen, hatta enver altaylı'dan "sokakları karıştırın isyan edin" talimatı aldığını itiraf eden, ama meral akşener'i kandıramadığı için provokasyonları ellerinde patlayan böyle bir şaibeli insanı bile şurada savunanlar var ya bunlara artık ne dense boş.
    hipnotize mi oldunuz alo? şu dönemde mahkemelerden akp'nin istemediği bir karar çıkabileceğini düşünüyorsanız zaten direkt gidip akpli olun kendinizi de bizi de yormayın.
  • ben, benim, bana. tamam, anladık.. yok tehdit vs. şov yapmaya başladı.
  • kafayı kırdığını düşündüğüm kişi. senelerdir ufaktan emareleri vardı artık iyuce ayyuka çıktı bu dengesiz durum.
  • truva atı an itibarıyle kendisine verilen görevi başarıyla yürütmektedir.
  • az önce trt basın toplantını baştan aşağıya veriyordu hiç yayını kesecek gibi değildi tabi bu kısımda chp ye yükleniyordu ümit özdağ, daha sonra lafı habur olaylarına getirdi ve "akp ile pkk nın müzakere sürecinde"diye lafa girdi, trt acilen yayını kesti ve başka yayına devam etti. ümit özdağ'ı bilmem etmem ama işte akp tayfası ve trt nin samimiyeti bu kadar. kendileri yapınca veya yapılan işler kendine yarayınca hiç sorun yok. ama başkası veya yapılan iş kendine dokununca hemen tavır alma, yalanlama. samimiyetsizler
  • farkındaysanız muharrem'de partiden bir türlü gitmiyor.

kurarsam ne zaman yeni bir parti o zaman giderim diyor.

yani bir partiye diyorsan ki bunlar fetöcülerle iş yapıyor ne işin var kardeş? onu geçtim bunu hükümet yani mhp+akp tayfası da söyledi. ama iyi partiyi sürekli kendilerine çağırıyorlar. peki siz niye fetöcüler ile iş yaptığını iddia ettiğiniz partiyi kendinize çağırıyorsunuz?

muharrem de öyle. cehape atatürk düşmanı, atatürk de atatürk vs. vs. sonuç? ama gitmem bana ne bana ne...

biz sizin neden gitmediğinizi biliyoruz. giderseniz de amacınız çoktan belli oldu.
  • akp ve mhp'lilere göre madem bu kadar degerli partinize davet edinsenize.

amk iyi parti ile kavgali olmadan once akademisyen oldugunu bile bilmiyordunuz.

az cakal degilsiniz varya.

iyi parti'nin icini karistirmak icin tutulan truva atı
  • ne muharrem ince ne de ümit özdağ partilerini bırakmak zorunda değiller. muharrem ince kemal kılıçdaroğlu ve ekibinin tamamından daha chp'li; herif çekirdekten chp'li.
    ümit özdağ iyi partinin kurucularından, sonradan eklemlenenlerden değil. bir insanı evinden kovmaya kalkmak, beğenmiyorsan git demek komik.
13 entry daha