• gelip bu adamı yok şöyle milliyetçi, yok böyle fetöcülere düşman diye savunanların eminim bu adam hakkında zerre kadar bilgisi yok. önlerine her atılan yemi yutacak kadar saflar. bu adam fetö düşmanıysa fetönün bir numaralı adamı olan emre uslu'nun yazılarını ne diye resmi twiter hesabında paylaştı yıllar önce? eğer fetöcü olup olmamak kendi kriterlerine göre belirlenecekse, işe kendi gecmişinden başlanmalı.

emre uslu
    https://twitter.com/…status/359563993217642498?s=20

inanmayanlar emre uslu'nun kim olduğunu neler yaptığını biraz araştırsınlar.

edit: ayrıca emre uslu'nun yazılarını yazdığı 21.yy sitesini de sayın ümit özdağ kurmuş.
  • kendisi de avanesi de bal gibi biliyor o kararın nasıl bir "süpersonic tarafsız!" mahkeme de alındığını, ama maksat laf ebeliği.
    o değilde ben de dahil milliyetçi camiada mehmet bahçeliden bile en az 5 misli sevilen bir adamdın, sen bunu kendine yakıştırıyorsan bize de pek laf düşmüyor be hocam...
  • mansur yavaş
    ümit özdağ
    yavuz ağıralioğlu

bu dönemde dinlediğim siyasetçiler bunlar ne yazık ki ülkede kafası çalışıp satılık olmayan sadece gördüğüm üç kişi var fakat kafası basmayıp aynı şekilde anasını bile satacak insanlar dolu
  • verilen mahkeme kararı siyasi kariyerini bitirdi farkında değil. ampüllerin devri bitti ümit.
  • ben, benim, bana. tamam, anladık.. yok tehdit vs. şov yapmaya başladı.
  • kafayı kırdığını düşündüğüm kişi. senelerdir ufaktan emareleri vardı artık iyuce ayyuka çıktı bu dengesiz durum.
  • az önce trt basın toplantını baştan aşağıya veriyordu hiç yayını kesecek gibi değildi tabi bu kısımda chp ye yükleniyordu ümit özdağ, daha sonra lafı habur olaylarına getirdi ve "akp ile pkk nın müzakere sürecinde"diye lafa girdi, trt acilen yayını kesti ve başka yayına devam etti. ümit özdağ'ı bilmem etmem ama işte akp tayfası ve trt nin samimiyeti bu kadar. kendileri yapınca veya yapılan işler kendine yarayınca hiç sorun yok. ama başkası veya yapılan iş kendine dokununca hemen tavır alma, yalanlama. samimiyetsizler
  • farkındaysanız muharrem'de partiden bir türlü gitmiyor.

kurarsam ne zaman yeni bir parti o zaman giderim diyor.

yani bir partiye diyorsan ki bunlar fetöcülerle iş yapıyor ne işin var kardeş? onu geçtim bunu hükümet yani mhp+akp tayfası da söyledi. ama iyi partiyi sürekli kendilerine çağırıyorlar. peki siz niye fetöcüler ile iş yaptığını iddia ettiğiniz partiyi kendinize çağırıyorsunuz?

muharrem de öyle. cehape atatürk düşmanı, atatürk de atatürk vs. vs. sonuç? ama gitmem bana ne bana ne...

biz sizin neden gitmediğinizi biliyoruz. giderseniz de amacınız çoktan belli oldu.
  • ne muharrem ince ne de ümit özdağ partilerini bırakmak zorunda değiller. muharrem ince kemal kılıçdaroğlu ve ekibinin tamamından daha chp'li; herif çekirdekten chp'li.
    ümit özdağ iyi partinin kurucularından, sonradan eklemlenenlerden değil. bir insanı evinden kovmaya kalkmak, beğenmiyorsan git demek komik.
  • en kısa sürede saray'a davet edilecektir.
    kapalı kapılar ardında bekleyen kişi rte değil, truva'nın sahibi püskevitçi ragnar lordbrok olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap