şükela:  tümü | bugün
  • abd'ye (sözde) atar gider yapanların iki yüzlülüğünü ortaya seren serzeniştir.
  • bana ne kapanıcak bana ne.
    seni gidi ucuz provokatör seni.
  • şuna cevap ver öncelikle pek sayın iyi parti genel başkan yardımcısı.
    (bkz: iyi parti'nin nato'ya bağlılık sözü vermesi)
  • özdağ’ın ege isyanını dikkate almadınız 18 ada verdik bari bunları dikkate alın
  • kapatmak kolay kapat demek de kolay asıl mesele bu üssü koz olarak kullanabilmekte.
    sen bugün kendince atar yapıp o üssü kapatırsın kazandığını sanırsın ama kaybedebilirsin?
    o üs ülkemizde oldukça bu mikroplar kağıt üstünde müttefikimiz gibi görünmeye devam edecek bunu da uluslarası mecralarda kullanmak çok daha akıllıca olur. ben de diyorum ki acaba neden iktidar olamıyorlar :)
  • fetocu dalyaraklarla ak davarlarin bulustugu baslik olmus. sasirdik mi? sasirmadik! cunku siz daha dune kadar ayni boktan pilava (maklube) kasik salliyordunuz . acilim sureci yapiyor birlikte halay cekip mirri mirri soyluyordunuz. siz degilmiydiniz salih muslimi basustunde agilayan? sayin (adini ve irkini siktigim) apo diyerek guzellemeler yapan??? ulan gunahiniza yetecek cehennemi bu yaradan elbet yaradir da siz de bu yuzsuzluk orda da yavsakliga devam edersiniz.
  • türk siyasetindeki klasik "ben iktidar olmak istemiyorum." çıkışlarından biri. her şeye muhalefet ama asla tek bir çözüm önerisi göremeyiz. de ki parasını verip akşam 9-10 halı saha için incirlik'i kapatalım de, ama de lan, bir tane yapıcı bir çözüm önerisi duyamayacak mıyız.
  • hahahahahahahahaha embesilin biri demiş ki “kapatmak kolay önemli olan koz olarak kullanabilmekte” sonuna da gülücük eklemiş mal oğlu mal. oğlum sen burada anca senin gibilere propaganda yaparsın embesil. burayı hacı babanın kahvesi mi sandın?

çok zeki gibi bir de gülücük koymuş sik kafalı ya.