şükela:  tümü | bugün soru sor
 • uludağ üniversitesi fen edebiyat fakültesi felsefe dergisi, kaygı'da yayımlanan carnap'ın metafizik eleştirisi adlı makalesiyle, rudolf carnap'ın dil düzleminde yaptığı metafizik yadsımasını gayet anlaşılır şekilde özetlemiş uludağ üniversitesi felsefe bölümü araştırma görevlisidir.
 • denizli bölgesi hakemi. 15 ağustos 2015 göztepe elazığspor maçını yönetti. bu pozisyona penaltı vermemeyi tercih etti. görme konusunda sıkıntılı. art niyet aramıyorum.
 • eğer böyle devam ederse fazla değil iki yıl içinde ali palabıyık ile en iyi hakemlerimizden olacaktır. (bkz: 2 ekim 2015 sivasspor mersin idman yurdu maçı)nı da muhteşem yönetti.
  göztepe elazığ maçında vermediği bahsi geçen penaltı gerçekten penaltı değil. atak yapan oyuncu uçuyor resmen.
  bu hakemi takipteyim.
 • 2 ekim 2015 sivasspor mersin idman yurdu maçı'nda çok sakindi, inşallah çok iyi yerlere gelir.

  bir röportajını buldum az önce çok da iddialı bir cümle geçiyor içinde. "bir gün gördüğümü çalamazsam bu işi bırakırım" inşallah hep sadece gördüğünü çalar başarılır olur. maşallah diyelim ve röportajda da geçen meşhur penaltı pozisyonunu paylaşalım

  röportaj

  edit: kazara 25 kasım 2016 cuma alanyaspor kayserispor maçının özetini izledim (başka izah edecek bir şey bulamadım) maçın anasını sikmiş hakem. kayserinin 2 penaltısını vermediği gibi alanya'ya nispeten tartışmalı bir penaltı veriyor, alanya lehine verdiği ikinci penaltı kararında ise bariz gol şansını engelleyen kaleciye kırmızı kart veremiyor, ilk penaltı sonunda da kalesinden çıkıp kendisine bilerek veya bilmeyerek çarpan kaleciye direkt kırmızı kart vermesinin bunda ne kadar etkisi var bilinmez. yani özetle eğer gördükleri bunlarsa ortada büyük bir sıkıntı var demektir. ayrıca kayseri'nin küme düşmesini istiyorum o ayrı konu.
 • şu an kastamonuspor - galatasaray ziraat türkiye kupası maçını yönetmekte, ben düdüğe değil hal ve tavırlarına takıldım, eğer düdüğü iyiyse bu adam cüneyt çakır seviyesinide geçer.
 • an itibariyle trabzonspor'u katletmekle meşgul hakem.. artık bu sezon kaçıncı oldu saymak mümkün değil.. kesinlikle art niyet bu, zira bu noktalara kadar gelen bir hakemin normal şartlarda yapmayacağı hataları yapmakla meşgul.. bunların akıl hocalarını silkmek lazım..
 • 2 nisan 2016 gaziantep trabzonspor maçı'nda trabzonspor'un bir penaltısını vermemiş, bir adet de %100'lük pozisyonunu hatalı bir kararla ofsayt diye kesmiştir. klasik türk hakemi.
 • https://www.youtube.com/watch?v=llof4dcyo8e

  "kapıların açılması, birbirine çarpması, kapanırken çıkardıkları sesler..."
 • anadolu temsilcilerinin maçlarını katletmekle meşgul hakem. kazara büyük bir maç verilirse kendine, o zaman şenliği görürüz.
 • şu an oynanan trabzonspor gaziantepspor maçını yöneten hakem. biraz önce trabzonspor lehine penaltı verdi, antepli oyuncuya da sarı kart.

  bu hakem daha geçen hafta içi bu pozisyonun aynısında ismail'i oyundan atmıştı.