şükela:  tümü | bugün soru sor
 • merter de küçük bir iş yeri olan ve büyük işler yapan adam. sebepsiz ankara yenimahalle ziyaretlerini açıklamakta zorlanan ! devletin verdiği silahı kullanan ,aynı zamanda devletini çok seven şahsiyet.
  henüz yenimahalle ve devletin verdiği silahı açıklayamasa bile devletini sevdiği aşikar!
 • 2014 yerel seçimlerinde chp'nin antalya ili muratpaşa ilçesi belediye başkanı adayıdır. 1970 doğumlu olup avukattır.
 • avukat meslektaşımızdır. chp den muratpaşa belediye başkan adayıdır. büyük ihtimal kazanacaktır. sancılı bir süreçten sonra adı açıklanmıştır. hayırlı olsundur.
 • adaylık süreci oldukça sancılı olan muratpaşa belediye başkan adayı. n.ş.a. da chp nin ülkedeki en garanti bir kaç ilçesinden biri olan muratpaşa, parti içi çekişmeler sebebi ile dsp ye yada akp ye geçebilir. bunda ümit uysal ın bir kabahati yok, hatta zor durumda önemli bir riskin altına girmiştir. %60 civarı oy alarak seçilen bir başkanın yerine aday olmak zaten zor, üstelik bu başkan hala sizin rakibiniz ise. ümit uysal ın seçim süreci de çok sancılı başladı, aday adayı bile olmayan sultan yeğen in açıklanması ile başlayan kriz, il başkanı devrim kök ün öne çıkartılması ile tırmandı sonrasında yine aday adayı olmayan hatta muratpaşa da değil konyaaltı'nda ikamet eden ümit uysal ın aday gösterilmesi ile bir nebzede olsa aşıldı. genel merkezin "eee hiç biriniz değil ulan, dağılın, sen gel genç aday ol" demesi ile ümit uysal ın bu yükün altına girdiğini düşünüyorum. bir chp klasiği olarak 30 mart seçimlerinde kendisi için oy kullanamayacak olan ümit uysal, chp il yönetiminin basiretsizliği yüzünden seçimi kaybedebilir.

  edit: kemik seçmen sayesinde seçimi sıkıntısız kazandı ama buna güvenip yatan bir başkan imajı çizmiyor, kendisi bu zamana kadar başarılı bir yönetim gösteriyor, devamını bekliyoruz.
 • seçim çalışmalarında eşinin kendisine acilen refakat etmesi gereken antalya muratpaşa belediye başkan adayı. zira verdiği çiçeklerden sonra kadınlara siz bu çiçeklerden daha güzelsiniz demesi nasıl bir seçim çalışması yapıyor olduğunu gösteriyor.
 • ilk işi evcilmen zamanında yerleşen paragöz personeli temizlemek olmalı. dışarıdan iş alıp, normalde onaylanmayacak projeleri yapıp onaylatan mimarlar ve mühendisler var belediyede, kadro içindeki herkese haksızlık yapmayalım ama bu çürük elmalar, serbest çalışan mimar ve mühendislerin hakkını yemektedir bu sebeple artık belediye ile ilişkileri kesilmelidir. kendisi yeni bir isim umarım başarılı olur.
 • ölü beden üzerinden siyaset nasıl yapılır 101

  antalya büyükşehirin sorumluluğunda olan cenaze işlemlerine siyaseten fayda sağlamak için ortak olma girişimi sonrası attığı tweet; https://twitter.com/…ysal/status/549914184172191747
 • sadece kavşak yapmakla antalya'nın kazanılmadığını hala anlayamayan menderes efendi merkezden direktifle kenti yönetmeye devam ettikçe, her geçen gün yıldızı parlayacak olan kişidir.
  il başkanlığı döneminde chp antalya'dan tarihinin en fazla sayıda milletvekilini çıkarmıştır.2004'te baykal'ın ümit uysal yerine vali ertuğrul dokuzoğlu'nu aday göstermesiyle seçilme şansı bulan türel, son seçimde de evcilmen'in chp'ye kazığıyla tekrar o koltuğu görmüştür ama 2019'da koltuğu devralacak olan kişi yine ümit uysal olacaktır büyük ihtimalle.
 • 19 mayıs kutlamaları çerçevesinde cumhuriyet meydanında sıla konseri düzenlemiş ve açılışı nazım hikmet şiiriyle yapmıştır.
  fener alayı,kortej ve konsere katılım çok yüksekti. antalya tarihine geçen büyük bir kalabalık ellerinde bayraklarla bu coşkuyu yaşadı. teşekkürler başkan. emin adımlarla ilerliyorsun, bu şehre yakışıyorsun.
 • sürekli açılışta kurslarda konserlerde halkın içinde olduğundan ne zaman hizmet yapıyor belediye işleriyle uğraşıyor diye kendimi sormaktan alamadığımım muratpaşa belediye başkanı zattır. ha iyi adamdır iyi başkandır o ayrı konu.. haksızmıyım ama !!